Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volksvagen Phaeton 5.0 V10...

Volksvagen Phaeton 5.0 V10 kocsi kigyullad chek engine lámpa meg rángat ha padlózom neki gázt 50 felett mi baj lehet ?

Figyelt kérdés

múlt héten vettem meg ezt a kis v10 szörnyeteget tudtam hogy kell majd rá költeni monta eladó hogy foglalkozos autó de mondta hogy légrugo meg váltó rendbe az volt lényeg azok a drágák klima is hűt hidegen stb


viszont amikor elvitt ő próba körre melette ültem ő vezetett akkor nem volt ilyet én most kb 80 km mentem vele és most ha nyomom nerki padlóba akkor rángat meg check engine lámpa is ég meg néha nehezen indul el van hogy 10 másodperc de nem mindig szerelőm akihez hordtgam az előző kocsimn azt mondta ő nem mer hozzányúlni mert nagyon le kell szedi elejét sxtb és bonyolult csak hát igxy valami szerelőnmek csak kéne látnia mert nem tudom élvezni igy a gépet akitől vettem az meg nem veszi fel telefont és 200 km re van nem tudom nála mé nem csinálta


2023. júl. 28. 16:28
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
71%

En egy bmw motorral szívtam de az csak egy mototbicikli volt, mondjuk otthon javitos igy nen vitt el sok penzt de a vege az lett, hogy eladtam aron alul csak vigyek.

Akartam venni jobb autot, erősebbet de az igazsag az, hogy a kutyat nem erdekli mivel jarsz. Az meg ami van most, fentartasi koltsegei nem tesznek a sirba es kifizettem az 5.éves szervizet is markaszervizben ugyh. addig nyujtozkodj ameddig a paplanod ér.

2023. júl. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
56%

#29 aolvasd az 5-6-7. hozzaszolast.


Hamarr szoba kerult a Porsche. Egy volt kollegamnak volt egy kis penze, gondolta kiprobal egy Cayennet. Vett is egy tenyleg jo allapotut 4,5 liter benzinmotorral, automata valtoval, elso generaciot. A srac relative jol keresett, volt az auton felul is penze, tudta hogy varosban 20-22 litert fogyaszt. Osztott szorzott, egy 2liter benzin volt neki mellette, az 10 liter korul evett varosban. Ugy volt vele hogy ha havi ezer km-t megy varosban, nem az fogja romba donteni, hogy 100 liter helyett 200-220 liter benzint tankol. Ez 2017-ben volt, akkor egy liter 95-os benzin 320-335 kozott mozgott, a 100 oktanos 360-390 kozott.

Elkezdte hasznalni az autot, ha ovatosan bant a gazzal akkor zabalt 24 litert, ha odalepegetett neki 28-30. 3 honap utan azt mondta, hogy ugyan van ra penze, de baromira nem racionalis, hogy egy honapban az o km mennyisegehez 120-130 ezret beletankol a nagy autoba. Ha meg ovatoskodik, azt a teljesitmenyt a 2 liter benzin is megadja varosban 40 eft-bol.

Tulajdonkeppen nem azon a 80-100 eft-on mult, hogy nem futja ra. Egyszeruen nem volt esszeru, nem volt ertelme.

Arra jo volt neki az auto hogy rajojjon, nem megaloman. Buko nelkul ki tudott szallni belole mert tenyleg jo volt az auto.

2023. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
hát majd idősebb koromba nekem is lehet porsche kell vagy egy ferrari de addig b eérem a német prémiummal is
2023. júl. 29. 16:19
 34/41 A kérdező kommentje:
aki tankolni se akar egy erőgépet annak nem való erőgép
2023. júl. 29. 16:20
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez de erőltetett már.
2023. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező neked szervizelésre sincs pénzed, ugyh helyedben visszavennék az arcomból.
2023. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
75%
Na, leégett már azóta az egész kocsi?
2023. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
nem nincs baja eddig ugyanigy hasznaltam amig találok egy szerelőt rá csak mindenki nagyon soká tudja csak vállalni olyat de lehet nincs mese ki kell várni
2023. júl. 31. 17:38
 39/41 anonim ***** válasza:
Új mesét írtál már ki azóta?
2023. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
80%
Jesszus ennek a gyereknek ki adott jogsit??? Feltételezve persze, hogy van neki egyáltalán... Padlózgatjuk meg menőzgetünk vele meg csajokat szedünk össze te jó isten! Az ilyen kretének ölik meg a vétlen biciklist az Árpád hídon, mert képtelenek felfogni, hogy a közúti közlekedés nem erre való! Idióta, még szerencse, hogy nem megy a kocsija és világosan látszik, hogy nem is fog, mert nem tudja megcsináltatni. Mindannyiunk szerencséjére.
2023. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!