Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volksvagen Phaeton 5.0 V10...

Volksvagen Phaeton 5.0 V10 kocsi kigyullad chek engine lámpa meg rángat ha padlózom neki gázt 50 felett mi baj lehet ?

Figyelt kérdés

múlt héten vettem meg ezt a kis v10 szörnyeteget tudtam hogy kell majd rá költeni monta eladó hogy foglalkozos autó de mondta hogy légrugo meg váltó rendbe az volt lényeg azok a drágák klima is hűt hidegen stb


viszont amikor elvitt ő próba körre melette ültem ő vezetett akkor nem volt ilyet én most kb 80 km mentem vele és most ha nyomom nerki padlóba akkor rángat meg check engine lámpa is ég meg néha nehezen indul el van hogy 10 másodperc de nem mindig szerelőm akihez hordtgam az előző kocsimn azt mondta ő nem mer hozzányúlni mert nagyon le kell szedi elejét sxtb és bonyolult csak hát igxy valami szerelőnmek csak kéne látnia mert nem tudom élvezni igy a gépet akitől vettem az meg nem veszi fel telefont és 200 km re van nem tudom nála mé nem csinálta


2023. júl. 28. 16:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azert adjak el mert egy rakas szar, pénznyelő, nem neked volt egy előző kerdesed vasarlas előtt es mindenki beszélt le róla ?

Az előző tulaj valoszinű nem padlozta, meg ugy jart, hogy a hibak ne mutatkozzanak. Akar milyen forumot olvasol, akar mit is nezel mindenhol óváintenek ettől a "szörnyetegtől" vagyis szartömegtől inkabb helyesbitek

2023. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Hibakodolvasas es hozzaerto szerelo.


Lehet turbo, pd, turbo vagy uzemanyag nyomas szabalyozo, nagynyomasu szivattyu, vezerles problema, legtomegmero, valamelyik lambda szonda, katalizator, stb. gyakorlatilag barmi okozhatja.

2023. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
de én nekem volt a kérdésem róla de most a legtöbben suzukiztak meg hasonló engem ez nem érdekel már , kellett nekem egy erős gép és tudom erre pénz kell de most egyenlőre a hiba forrását akarom tudni nem véletlenül vittem volna szerelőhöz nézze meg de nem vállalta itt környéken meg hirtelen nem iskerem más szerelőt lehet fel kell vele menni pestre akkor amugy jól jár csak hát pont padlózgatni akarnám hát ezért kell ilyen erős gép nem azért hogy ovatoskdjak vele tehát ezt javitani kell
2023. júl. 28. 16:51
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

😂

Legalabb egy kodolvasot vegyel mar hozza teso.

2023. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Te linkelted a 4.8 benzines A6-ot 2 millioert?
2023. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, ugyanaz a srác lehet.
2023. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

linkeljél már ilyen kodolvasot rákerestem van sok féle nem tom melyik lehet jó


én linkeltem de végül emelet döntöttem mert az audist hivtam az már leakart rázni alig akart válaszolni gyanus volt ez a másik tünt megbizhatobbnak de most nem tudom ez mi nála nem csinálta lehet csak balszerencsem hogy most jött ki rajta csak most meg nem veszi fel telefont se

2023. júl. 28. 17:03
 8/41 anonim ***** válasza:

En az iCarsoft VAWS V3.0 tipust vennem, mert abban vana legtobb szerviz funkcio, bar ugy hogy nem ertesz hozza teljesen folosleges. Ez kb 100 eft.


Szerintem neked egy iCarsoft VAWS V1.0 is megfelel, diagnosztizalashoz eleg.


[link]


Vannak olcsobbak is, kodolvasasra jok lehetnek de kevesbe megbizhatok. Ez nem fog hulyeseget mutatni.

2023. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
biztos nem fogok 100 ezret meg 60 ezret se elkölteni ilyenre azért van a szerelő mit olvasgassak én ki belőle ugyse tudom megcsinálni maximum egy ilyen egyszerűbb dolgot ismerősömmel aki autószerelőnek tanult még régebben de hát motorhoz meg ilyenhez uzgyse nyulok hogy nyulnék mikor még a mostani szerelő aki fiatomat szervizelte meg apámnék kocsiját az nem mer hozzányulni ebből is látszi kez komoly gép kicsit más kateegória nem egy proli járgány
2023. júl. 28. 17:34
 10/41 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Hát tesó te vagy az a balek aki "Luxus élet álmot" akart bagóért, de megkaptad a valóságot. Az eladó meg nem véletlenül nem veszi fel a telefont, eladott végre egy olyan autót amire 8 miatyánkot felküldött, vigyék már csak el. Nyilván a próbaúton is úgy vezette az autót, hogy a hibák ne legyenek észlelhetőek egy laikusnak.


Nem véletlenül nem vállalta a szerelőd, mert egy halom szívás ezt javítani, ez alatt amíg ezt vizsgálja inkább megcsinál 8 olajcserét Suzukikon.


Meg valószínűleg tudja, hogy ez egy olyan vortex amibe ő nem akar belekerülni, én is azt mondanám, hogy hát sajnos nincs műszerem, vagy bármit lehazudnék, ha szakember lennék...

2023. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!