Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A pótkeréken kell gumit...

A pótkeréken kell gumit cserélni, vagy nem olyan fontos?

Figyelt kérdés
Most jelenleg nyári gumik vannak a kocsin, de szeretném lecserélni 4 évszakosra. A kérdés az, hogy 4 vagy 5 gumit vegyek? A pótkeréken is cseréljem le, vagy az mindegy, mivel nem sokat van használva(Eddig még soha)?

2022. dec. 10. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
😂😂 Hagyd a francba.
2022. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Az én kocsimba még a gyári 2005-s gumi van rajta...

mivel 17 éves gumi gondoltam rá már párszor, hogy lekéne cserélni, de konkrétan soha nem volt használva...

Figyelj ha van rá pénzed cseréld le nyugodtan, de ha mégis kellenne arra a pár tíz vagy 100km-re tökmindegy.

2022. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Ja csak ha pont a pótkerékkel okozol balesetet vagy pont akkor nézi a rendőr akkor begütöd a bokádat.
2022. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Valóban minimális az esélye, hogy valaha kelleni fog.

Én gondolkoztam, hogy kidobom a kocsiból, ugye kaptam 12 év alatt és 200e km alatt defektet, de végül úgy döntöttem marad még ha sok helyet is elvesz ahova bemehetne sok cucc...


Aztán mit ad isten, idén 1 hónapja defektet kaptam... lassú defekt szóval egy kúton felfújtam és hazáig kibírta. De ha valahol ott hagytam volna városban 1-2 napra tuti leeresztett volna teljesen és akkor kellett volna a pótkerék.


Vettem gumijavító készletet, megragasztottam.

Rá két hétre fater autójával kaptam defektet :DDDDD

Szintén lassú defekt de az fél nap alatt csutra leeresztett.


Szóval kidobni nem érdemes a pótkereket de, hogy újat érdemes-e venni?

Szerintem nem.... Ha cserélni kell úgy is rövidtávon lesz csak fent.

Én pár éve vettem gumistól pár ezerért egy viszonylag jó állapotú 6-7 éves gumit mert ami bent volt az már 19 éves volt.

2022. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

"ugye NEM kaptam 12 év alatt és 200e km alatt defektet"


vaaaa miért nem lehet szerkeszteni a hsz-t?!?!?

2022. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Milyen autó az, hogy teljes méretű pótkerék van?
2022. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 nagyon sok autóban teljes értékű a pótkerék.
2022. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Már 30 éve is a félpótkerék volt a "trend" manapság meg kapsz egy minipumpát meg egy javítósprayt.
2022. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Típusfüggő. Nekünk a 2017-es autónkban teljes értékű van. Márkán belül is az összes típusnak akkor rendes volt. Valahol például ki is lehet választani, hogy csak javítókészletet kérsz, vagy pótkereket. Hülyeségeket ne beszélj már
2022. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy meg ha teljes értékű kerék van, akkor ahhoz kötném hogy a csomagtartóban volt eddig, vagy a kocsi alá fellógatva mint a régi franciáknál?
2022. dec. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!