Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Octavia III alvázvédő...

Skoda Octavia III alvázvédő burkolat? Mennyire fontos?

Figyelt kérdés

Nem vettem észre, hogy a parkolóhely végén egy kisebb szakadék van (az avar miatt), és fennakadtam az autó elejével. Sokat küszködtem, hogy vissza tudjak tolatni, mivel vizes volt a fű, avar. Sajnos sikerült az alvázvédő burkolatot is letörni.

Remélem a kocsinak nem lett baja, néztem alulról nem látszik rajta semmi sérülés.


Ez a burkolat mennyire fontos? Persze ki akarom cseréltetni, de az egy kis időbe telik.


Mi baj származhat abból, hogyha egy ilyen fennakadás történik? Mit tudok vele tönkre tenni? Mi mehetett tönkre? Mi sérülhetett meg?



2022. nov. 25. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
ameddig nem sóznak addig jó , ezeken már nincs alvázvédő a műanyag burkolat nem enged be annyi vizet
2022. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már letépted akkor érdemes lenne megemelni és egy hozzáértőnek is megnézni. Egyébként bármelyik autósboltban vagy webshop-ban 2 nap alatt megvan a cucc, annyit meg kibír. Csak szedd le a törött maradványait, ha mozog rázkódik, esetleg leér az kellemetlen
2022. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%-ban környezetvédelmi haszna van, hogy ha folyik az olaj, ne a földre folyjon. Szóval nem létszükség, de azért nem árt ha van, vannak előnyei.
2022. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!