Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leteszítek az autót vagy...

Leteszítek az autót vagy kevesebbet fogjátok használni ha kivezetik az árstoppot?

Figyelt kérdés
2022. dec. 5. 06:52
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Nem mert havi 1 max 2-szer tankolok és megengedhetem drágább bezninnel is
2022. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
96%

Vagyok abban a szerencsés helyzetben, hogy egyelőre nem kell emiatt változtatni az autózási szokásaimon. Egyébként is igyekszem a felesleges autózgatást kerülni.

Én egy kicsit várom is, hogy vége legyen az ársapkának, mert az emberek a budira is kocsival járnak.

2022. dec. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én eddig se hazsnáltam sokat, és ha drágább lesz mert kivezetik az árstopot akkor is arra használom amire eddig. Ha hazamegyek vidékre akkor mindenképp mert tömegközlekedéssel upla annyi idő, sok átszállással, várakozással meg utálok cipekedni mivel sok holmival járok. Itt ahol élek kb felesleges az autó, garázsba tartom mert kicsi elbérletemhez ez is hozzá tartozik és használhatom. Meg nekem tömegközlekedéssel itt helyben nincs bajom, munkába gyalog járok mert alig 500 méterre van, és az albérletem 1km-es körzetében szinte minden van ami nekem kell. Ha városból kimegyek a kiörnyező településekre ismerősökhöz vagy bármi más miatt arra ott a busz, szerencsére egész jó a menetrend is. Ha messzebb megyek akkor autózok csak, vagy esetleg ha olyan dologért megyek amit csak autóval lehet szállítani.
2022. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!