Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe fog kerülni ez a...

Mennyibe fog kerülni ez a gyorshajtás?

Figyelt kérdés

Ma jött ki a papír hogy 50-es körzetben 96-tal lefotóztak, és hogy megindult az eljárás ellenem.

Ez most mit jelent? a jogsim elveszthetem? Vagy csak pontokat kapok? Ha 'csak' pénzírság, akkor az mennyi lesz? Már nézegettem kalkulátorokat, meg táblázatokat, de nem tudom melyik az aktuális... az összegek meg 45-150e-ig terjedtek.. Ja igen eddig egyszer büntettek gyorshajtás miatt, helyszíni bírsággal (50->56km/h) 5000Ft-t volt úgy 3 éve.


2010. szept. 16. 10:46
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Te komolyan nem fogod fel, hogy ezek csak az elvi büntetési határok, mert még pluszban elszámolnak 3 km/h-t a műszerek esetleges pontatlansága miatt? Komolyan nem vágod???
2010. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Elvi, mi? Elvileg a valagad kitörölheted a büntetési határaiddal. Én azt látom, hogy téged gyakorlatilag nem büntettek meg még soha (vagy legalábbis május óta), nem voltál semmilyen határon és nem úsztál meg még egyetlen gyorshajtást sem, csak mert 50 helyett 64-el mentél, és ott még nem büntetnek. Azt látom, hogy netes táblázatokhoz ragaszkodsz, amik ráadásul ezer évesek. Azt látom, hogy fogalmatlan vagy.
2010. szept. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

66-tal kaptak el a múltkor városban, és mondta a rendőr, hogy ha 2-vel gyorsabban megyek akkor már 30000, na ezt meg tudod magyarázni????

Amúgy meg a 64-re se hivatkozzál, mert 54-ért is megbüntethetnek helyszíni bírságra te szerencsétlen szar. Bírom, hogy fogalmad sincs arról hogy hogy működnek a dolgok de itt osztod az észt már nem tudom mióta... Szánalmas komolyan...

2010. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Én vagyok a szánalmas, te szarcsimbók?! Tanulj már meg olvasni, az első oldalon megválaszoltam, hogy HA CSAK TRAFI VAN b*zikám. Az, hogy a rendőr megállít és megbüntet, teljesen más kérdés. Még azért is megbüntet, ha ferdén nő a gomba a lábadon te poecs, ha akar. Hagyjuk már ibolykát bzmeg. Én azt mondtam, hogy a gép 50-nél 64-ig nem büntet, ha beméri a 65-öt, akkor fotóz és kapod a papírt. Ennyire qrva egyszerű.
2010. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

"Én azt mondtam, hogy a gép 50-nél 64-ig nem büntet, ha beméri a 65-öt, akkor fotóz és kapod a papírt. Ennyire qrva egyszerű."


Úgy látom még mindig nem megy a szövegértés te szardarab.

2010. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Na, ma megjött a csekk, és 'csak' 60.000Ft....
2010. szept. 30. 20:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!