Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe fog kerülni ez a...

Mennyibe fog kerülni ez a gyorshajtás?

Figyelt kérdés

Ma jött ki a papír hogy 50-es körzetben 96-tal lefotóztak, és hogy megindult az eljárás ellenem.

Ez most mit jelent? a jogsim elveszthetem? Vagy csak pontokat kapok? Ha 'csak' pénzírság, akkor az mennyi lesz? Már nézegettem kalkulátorokat, meg táblázatokat, de nem tudom melyik az aktuális... az összegek meg 45-150e-ig terjedtek.. Ja igen eddig egyszer büntettek gyorshajtás miatt, helyszíni bírsággal (50->56km/h) 5000Ft-t volt úgy 3 éve.


2010. szept. 16. 10:46
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
95.000ft lesz ismrősömnek is ennyi volt és pont ennyivel ment.
2010. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Nem szégyelled magad? Nem mindegy, mekkora a büntetés? Vállalnod kell az állat módjára vezetésedet.
2010. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Hol volt ez helyileg?

Mert ahol én lakok ott is van egy olyan szakasz, ahol már azt hinnéd hogy kiértél a lakott területről, mert semmi nincs, aztán úgy 1Km-el arrébb, amikor a legtöbben már 90-100-al mennek ki van írva hogy viszlát! :D

2010. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
15:28-as! Kifejtenéd, hogy szerintem melyik része HAZUGSÁG annak, amit mondtam?
2010. szept. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
szerinteD
2010. szept. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
18:49 - szófosásod van, vagy csak te vagy az ügyeletes népnevelő? Ha a kérdésekre történő korrekt válaszadással foglalkoznál, talán hitelesebb lehetnél százalékban is.
2010. szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Ez nem népnevelés. Nem véletlenül vannak sebességkorlátozások hatályban. Nem tudom, mit szólnál, ha a téged vagy a gyerekedet elütné egy állat a zebrán azért, mert nem gondolta, hogy a szabályok rá is vonatkoznak.
2010. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
na, azét nem emberek közt, meg zebrán tolom neki. mint mondtam a tábla elég elcseszett helyen volt, a környéken senki, az út meg nyíl egyenes, gondoltam akkor hajthatok, de sajnos most így 1,5 hónap múlva kiderült hogy nem ...
2010. szept. 17. 20:01
 19/36 anonim ***** válasza:

19:47 - a véleményem nekem is megvan, mind a kérdezőről, mind a renitens válaszoló(k)ról

Nem rosszból mondom, de baromi ellenszenves tud lenni az álszent, nem a kérdéssel foglalkozó, ámbár arra válaszoló ember - ezen az oldalon -. Ha azt kérdezi, mennyire ősbunkó, mert gyorsan hajt, releváns a válaszod. De így az egész úgy jön le, mintha te lennél a fedhetetlen übercsászárnagykirály, aki megengedheti magának azt a luxust, hogy válaszok helyett az észt ossza.

2010. szept. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

"15:28-as! Kifejtenéd, hogy szerintem melyik része HAZUGSÁG annak, amit mondtam?"


Az hogy 45 miatt kaptatok 30k-s csekket. Ugyanis 3 km/h-t még elszámolnak javadra a műszer esetleges pontatlansága miatt, tehát valójában 48-től küldenek 30k-s csekket. Szóval hazudtál.

2010. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!