Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történt a kocsimmal és mit...

Mi történt a kocsimmal és mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél hete kezdtem el vele munkába járni, ami kb 45 kmre van otthonról. Egy Matizról van szó, ami eddig csak egyszerű bevásárló utakra volt használva. Most jöttem vele reggel és azt vettem észre, hogy a hűtőfolyadék jelző kiakadt teljesen és hangosan elkezdett zörögni a motor meg fura szag is volt. Azt hittem, el se jutok a munkahelyig. Mit tegyek, hogy orvosoljam a problémát?
2022. márc. 28. 08:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
21%

Gratulálok, sikerült hengerfejesre főzni a motort az elfolyt hűtőfolyadék miatt.

Amennyiért megcsinálják annyit már nem ér az autó.

Jó lenne ha utána néznél hogy működik az autó, és mik azok a színes fura lámpák a műszerfalon amik ilyenkor világítani szoktak.

(tuti nő vagy)

2022. márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
56%

#11 Ennyire azért ne legyél bunkó, főleg ha nő a kérdező, szerinted kötelező neki tudni mindent? Vannak olyanok, akik beülnek az autóba A pontban, és kiszállnak B ponton.


Az amerikaiak 90%-a ilyen pl., és a nagy globalizáció hatására ez begyűrűzik ide is. Már nem kell (nem is lehet) útszélén is mindent szerelni tudó szakinak lenni az autóhoz, nem úgy mint 30-40 évvel ezelőtt.

2022. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
17%
A magyar ember maga a rák.
2022. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

#12 ez nem bunkóság volt.

Csupán ténymegállapítás.

És senki nem mondta neki , hogy hengefejezze meg a matizt az út szélén.

De az, hogy világít a kontroll lámpa, égett büdös van az utastérben plusz még a motor hangja is megváltozott, ennek ellenére ő nem áll meg megnézni hanem továbbmegy, az több mint baj. Hozzáteszem még a jogosítvány megszerzésekor is kellett ezt tanulni. Szóval ez a nem értek hozzá, nem tudom mi legyen nem igazán lehet kifogás.

Csupán észlelte a problémát, magasból leszarta és utána jött kicsit picsogni hogy miért kell kidobni a kukába a remek kis autóját.

Alapvető hogy aki vezet, legalább azokat a kontroll lámpákat ismerje amik a műszerfalon vannak. Ha viszont mégsem akkor nem kell nyígni, hanem konstatálni kell hogy hülye voltam, és buktam egy autót.

2022. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
56%
#14 A megfogalmazásod volt bunkózó, de hát mit is várunk itt az oldalon... A Matiz meg minden csak nem remek kis autó...
2022. márc. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
#12 már bocs de ha gépeket kezelsz. akkor igenis TUDNOD KELL, hogyan működik, az ilyen az képes úgy is továbbmenni hogy nem fog a fék, aztán meg pislogsz amikor elgázol mert nem áll meg.
2022. márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 krwkco ***** válasza:

Üdv Kérdező!

Ha lesz valami fejlemény, megírod?

2022. márc. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
A vízhőfok ment fel? Ha igen és úgy mentél vele tovább esélyes, hogy megfőzted a motort.
2022. márc. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem is tudom, mennyi ideig mentem vele így. Egyszer csak észrevettem, hogy furán áll a mutató. Lámpa nem világított a műszerfalon. Amikor észrevettem, kb 12 km volt vissza az úticélig.... Az a terv hogy délután mikor megyek haza, jön a családom kimenteni, hoznak bele folyadékot és holnap már nem ezzel jövök...
2022. márc. 28. 14:00
 20/28 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem soha többé ne vezess semmilyen járművet, komolyan.
2022. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!