Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehetett a baj a kocsimmal?...

Mi lehetett a baj a kocsimmal? (lent leirva) gyujtas!

Figyelt kérdés

Az akksi uj, a gyertyak ujak.

Neha kihagyott az egyik henger 2-3 sebessegben, vizes idoben nehezebben indult. Vettem egy radiot, mindent kimerve muszerrel bekotottem. Ma mentem a kocsival 10km-t, kozben szolt a zene. Mire be akartam inditani mar nem akarta. Hangjabol adodoan szikra gond. Addig csesztettem a gyertyakabeleket mig be nem indult! 96os 1.3 suzuki. Vettem uj gyertyakabelt es ki is csereltem. Azota dinamikusabb a motor, mintha repulne. Viszont a gond a kovetkezo. A radionak vagy volt aram, de ha felnyomtam a fenyszorot elment neki, vagy a muszerfal vilagitas ment es a radio nem! (folyamatos +12v/szakaszos 12V) most nincs bekotve a radio. A regi gyertyakabelek tovei is meg voltak repedvezve. De nem volt ki a belseje. Jelenleg az auto pocc-roff, de nem tudom meddig, hiszen a regi kabelekkel is csak neha szorakozott!



2021. febr. 3. 21:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Ui:ezt a muszerfal vilagitos dolgot akkor kezdte amikor nem indult be a kocsi.. Minden betapot lesgigeteltem, kivettem a radiobol a bisztit es ugy raktam vissza, nehogy osszeerjen valami..
2021. febr. 3. 21:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azért a biztonság kedvéért belenéznék a biztosítéktáblába esetleg a mögötte lévő vezetékeket is megnézném mert lehet ott van valami olyan probléma amit jobb lenne mielőbb orvosolni. Az érdekes hogy ha rádió van akkor nincs világítás vagy fordítva, meg az is hogy a gyújtáskábelek szórakoztak. Én csak feltételezem hogy ott generátor probléma is lehet a háttérben az hogy nem tud elég áramot termelni ahhoz hogy minél több fogyasztó ellátása meglegyen.
2021. febr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már most többet költöttél rá mint az autó értéke.
2021. febr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!