Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire zavar titeket ha a...

Mennyire zavar titeket ha a rokonsagaitok/csaladtagjaitok becsapják a kocsiajtot be/kiszallaskor?

Figyelt kérdés
2022. febr. 24. 08:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
céges autó ajtaját úgy csaphatják be, ahogy akarják, de ha a sajátommal viszek kollégát, akkor kiszállok, és én csukom.
2022. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az F Astránál is zavart, de nem nagyon foglalkoztam vele, egyszer-kétszer szóval tettem ennyi. Az újat mikor megvettem, tájékoztattam az anyósülés leggyakoribb látogatóját, hogy ideje megtanulni rendesen ajtót becsukni, mert ha folytatódik a megszokás, akkor gyalog fog közlekedni. :D
2022. febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor felkiáltok, hogy nem wc ajtó b+
2022. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem zavar, általában első alkalomnál azt mondom hogy na ez volt az utolsó alkalom hogy beült.
2022. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
8%
egyszer adtam ez miatt egy pofont az akkori nőmnek...
2022. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Szoktam szólni, hogy nem kell olyan erősen.
2022. febr. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán szoktam szólni, bezzeg ha ki kell nyitni a befőttes üveget akkor nincs erő de az autóajtót olyan erővel tudják bezárni hogy megsüketülök...
2022. febr. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Eldurran az agyam ha becsapják. Barátnőm meg az anyukája is becsapta sokáig, mindig szólnom kellett érte, de már szerencsére normálisan csukják be. Nem is értem sokak fejében mi jár amikor bebaxxák a kocsiajtót. Alap ha valaki kocsijába beülsz/kiszállsz, vigyázol rá. Oké, vannak autók ahol rossz az ajtó és csapni kell, de akkor általában szólnak hogy erősebben csukd be.
2022. márc. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!