Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kötnek bele az emberek...

Miért kötnek bele az emberek abba, hogy mennyiért vettél autót, titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
Lecseréltem a régi kocsim, rögtön az az első kérdés az újnál, hogy hány éves, mennyiért vettem... Mondom x éves x összeg... Jön a belekötés, hogy pfuu drága volt ebből kapni feleannyiert is meg harmad annyiért fiatalabbat stb... Komolyan mi köze van hozzá, én döntöttem így, hogy ezt veszem ennyiért, vehettem volna millió km futott szétrohadtat aminek minden baja van harmadannyiért (néztem olcsóbb példányokat is) de arra még rá locsolhatnék egy valag pénzt és még akkor is sz@r maradna, így kB a típusból a legdrágább példányt vettem meg ami alig futott, "karcmentes" nem bántam meg.

2021. jún. 14. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Igazad van, nyertél egy hangszórót.
2021. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyar mentalitás. Erre nem lehet mást mondani. Egyik füleden be, másikon ki.
2021. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondod meg, mennyiért vetted? Senkinek semmi köze hozzá!
2021. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szalonból vettem újat, arra nem tudják azt mondani, hogy feléért-harmadáért vehettem volna másik ugyanilyet.
2021. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom azt a kérdést. Semmi közük hozzá
2021. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább itt az oldalon tapasztalom ezt. Személyesen meg szokták kérdezni, hogy mennyiért vettem és nem titok, meg szoktam mondani. Szerintem nem jártam vele rosszul, mert még pont a nagy új autó áremelés előtt vettem. A listaárból így is lejött majdnem 2 millió. Itt az oldalon megkaptam párszor, hogy mekkora hülye vagyok, hogy ennyiből nem egy behozott használt prémiumautót vettem, egy új, jól felszerelt, átlag márkájúhoz képest.
2021. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz emberekkel barátkozol.
2021. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért ez kétoldalú, mert akár igazuk is lehet.


Lehet tényleg drága kategóriáján, típuson belül és/vagy olyan hibái vannak ami miatt nem éri meg.

2021. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

De tény, valahogy van egy ilyen "proli"mentalitás. Nem megsérteni akarok senkit, de ez a tipikus ennyiből kijött volna a német prémium és társai.


Mindent "megéri/nem éri meg" anyagi alapon néznek.


Van ilyen ismerősöm akinek van "a kabát" meg "a cipő" és abban meg bárhova, mert az bírja és még a nagyapjától örökölte és nem olyan mint a mai cipők, hogy fél év és dobhatod ki. Cserébe rohadtul igénytelenül néz ki.


De ugyanez az ember van úgy, hogy enni is úgy eszik, hogy "megérje". Elmegy a kínaiba mert ott 600 a menü és nagy adagot adnak és kapjuk a kiselőadást hogy egy sima étkezdés menü árából ő 3x megebédel.

2021. jún. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy legjobb mikor nem veszed meg a kocsit de akkor is jönnek a kérdések. Mint nekem a céges autóval a rokonság.


Beszélgetés:

Szép autó...te figyelj már, nem tudnád megvenni olcsón?

Minek?

Hát, mert hátha odaadják.

De minek?

Hát mert az úgy mégis csak a tiéd lenne.

Ja oké.


Vegyem meg mert csak.

Igaz hogy így "ingyen van" de hát nem az enyém és csak az számít ami az enyém.

2021. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!