Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kötnek bele az emberek...

Miért kötnek bele az emberek abba, hogy mennyiért vettél autót, titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
Lecseréltem a régi kocsim, rögtön az az első kérdés az újnál, hogy hány éves, mennyiért vettem... Mondom x éves x összeg... Jön a belekötés, hogy pfuu drága volt ebből kapni feleannyiert is meg harmad annyiért fiatalabbat stb... Komolyan mi köze van hozzá, én döntöttem így, hogy ezt veszem ennyiért, vehettem volna millió km futott szétrohadtat aminek minden baja van harmadannyiért (néztem olcsóbb példányokat is) de arra még rá locsolhatnék egy valag pénzt és még akkor is sz@r maradna, így kB a típusból a legdrágább példányt vettem meg ami alig futott, "karcmentes" nem bántam meg.

2021. jún. 14. 14:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10 meg az átlagproli azt hiszi, hogy ha valami céges, akkor az a cégnek filléres tétel és szarért-húgyért kellene hogy eladja (persze itt nem a lógó belű, leharcolt járműveket/bármit értem), meg ha valaki "vállalkozó" akkor dúskál a pénzben és minimum csilliomos.
2021. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!