Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A szélvédőmön lett egy kavicsf...

A szélvédőmön lett egy kavicsfelverődés. A repedést ok hogy kijavitották, de a kő zúzott nyoma kB 3 milliméter, ott maradt. Nem nagy, de engem zavar. Ti eladnátok emiatt az autót?

Figyelt kérdés

2021. dec. 20. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Ha annyira zavar kicseréltetném a szélvédőt. Igaz, nekem nem hiper szuper modern autóm van, amin esőszenzor meg ilyenek vannak, így 30 ezerből megvan egy új szélvédő rá.
2021. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én emiatt nem adnám el az autót ha minden rendben van vele és szereted is. Az hogy zavar a dolog vidd el egy másik szélvédőshöz és kérdezd meg hogy mit tud vele kezdeni. Ha nagyon semmit és szélvédő cserét javasol akkor azon kell elgondolkodni, főleg ha nem akkora tétel különféle esőszenzor meg ilyen dolgok miatt.
2021. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eladni az autót? WTF? Miért nem a szélvédő további javítása, cseréje merül fel inkább benned?
2021. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ha megtelik a hamutartó, akkor is eladnád...

Ki kell cseréltetni a szélvédőt és kész

2021. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
eladni az egesz autot? komolyan ilyen hulyekkel van tele az orszag? falba verem a fejem az ilyenek miatt
2021. dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De akkor is dühitő... Ma vagy 30 kocsi szélvédőjét néztem meg... Persze hogy egyedül az enyémen van kavicsfelverődés
2021. dec. 20. 16:42
 7/10 anonim ***** válasza:
remelem kamu a kerdes, ennyire eletkeptelen szar senki se lehet
2021. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
AZért az érdekes mert pont azt a kis csillagot tudják javitani, a repedést nem.
2021. dec. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2021. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: koszi, igy legalabb mar egyertelmu, hogy fogyatekos a csavo
2021. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!