Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri fizetni azért,hogy a...

Megéri fizetni azért,hogy a kavicsfelverődések a kocsin eltűnjenek ? Nektek van a kocsitokon ?

Figyelt kérdés
Szerintem aki közlekedik kocsival az nem tudja elkerülni ,hogy ne legyen kavics felverődése valahol a kocsi külsején. Idővel tuti bekövetkezik. Elmegyek vele a-ból b-be és kész igazából. Huszonéves az első kocsim és látszanak rajta a felverődések. Karc nincs sok az tűrhető. Szerintetek megéri azért fizetni,hogy eltűnjenek ezek a dolgok ?
2021. szept. 23. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Huszonéves autón felesleges. Ha vadiúj lenne és pont az első utadon egy kamionról leesett volna egy kődarab, ami bever akkorát, hogy csúnya, akkor az érthető. De huszonéves autón totál mindegy.
2021. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most képzeld el, rendbeteted egy csomó pénzért, és egy év múlva ugyanilyen lesz, ha használod. MEgéri?
2021. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
opel astra f em van nem tagadom :) Kicsit látványilag zavar ,de ameddig elmegy a-ból b-be sok gondom nincs vele. Ja amúgy vannak is rajta nyomok,hogy ez bizony sok sok éve használatban van. Kamion sokszor felverte már a köveket utam során. Rohadást meglehet oldani . Karc is csak esztétikai gond. Hát kettes az én esetemben nem biztos,hogy megérné :) A fiatal kocsiknál megéri amiket most hoztak ki a szalonból szinte ? Vagy pár éveseket 4-5-6 megéri ?
2021. szept. 23. 16:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy megéri-e te döntöd el. Nekem megéri, mert nem bírnám nézni és inkább kifizetném a javítást, minthogy ott legyen. Haverom lesz@rja, hogy néz ki a kocsija. Neki nem éri meg. Neked?
2021. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fizetsz érte és csak úgy eltűnik? Automatába kell dobálni az érmét? Én még ilyenről nem hallottam... általában meló van vele és karosszériások csinálják, magától - még ha fizetsz is érte - nem tűnik el.


Kérdésre válaszolva, ha olyan nagy a felverődés akkor igen, megéri mert elkezdhet rozsdálni de legalábbis tovább fog peregni

2021. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ötös tudod te miről beszéltem ;) mennyire mély az ütődés inkább nem ?
2021. szept. 23. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:

van rajta

legbosszantóbb az első lökárító volt, amit télen az útszóró gép szétcseszett (parkoltam és erre értem vissza)


Vettem színazonos javítófestéket. Ezzel átmentem az összesen. 2 méterről nem látszódnak.

2021. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem nagy értékű, napi használatú autón nem csináltatnám meg.


Benne van, hogy egy idő után elkezd ott rozsdásodni, de ez sem törvényszerű, hogy hamar megtörténik - nekünk például van egy utcán tartott, 2005-ös VW Polonk ami még 2 évesen kapott egy nagyobb kavicsot a motorháztető elejére, 2 éve kezdett csak el bebarnulni.


Cserébe ahogy te is írtad, ez olyan dolog, amit - főleg ha pályán is mész - nem tudsz elkerülni, ha megcsináltatod, akkor rövidesen megint lesz rajta.


Nekem van egy most már 21 éves egykori luxusautóm, amit hobbiautónak tartunk - azon például megcsináltam, mert autobahnon használták, tele volt ezekkel a sebekkel, most meg amilyen keveset használjuk már azt a szintet nehezen éri el megint.


Az "új" (5 éves) autónkon is van már bőven, de ott nem érdekel, úgyis kapja az ívet minden nap.

2021. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!