Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet tudni az 5. Sikertel...

Mit lehet tudni az 5. Sikertelen forgalmi vizsga utáni folyamatokról? Hogy zajlik a PÁV? Nektek hányadjára lett meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma buktam meg ötödjére forgalmin. És még mielőtt jönnétek azzal hogy ne is próbálkozzak, mert aki ennyiszer bukott az nem való forgalomba, csak elmondanám hogy amúgy normál esetben semmi baj a vezetésemmel. Oktatóm szerint is ügyes vagyok. Csak a mérhetetlen pánik miatt, egyszerűen nem látok, nem hallok, annyira parázok vizsagahelyzetbe hogy teljesen mintha átvenné az irányítást felvettem a pánik és alap dolgokat rontok el.

Szerintetek van esélyem még hogy meglegyen ? Valaki hasonló cipőben? esetleg nincs valakinek valami sikersztorija?



2021. okt. 1. 12:34
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Úristen, ezek a kommentek, nem hiszem el.. ennyire hogy lehettek szűklátókörűek,tudatlanok, és rosszindulatúak. Ez a szorongás akkor jön csak rám ha teljesítenem kell,és fentáll a kudarc lehetősége. Ez nem szimpla "izgalom". De hogy mindenki megnyugodjon leírom hogy azóta gyógyszereket szedek és terápiára is járok hogy kihúzzon a szorongásos depresszióból és még sok más mentális problémából. AMIK NEM AKADÁLYOZZÁK A FORGALOMBA VALÓ HELYTÁLLÁSOMAT. Azóta is balesetmentesen közlekedek. Továbbra is fentartom hogy nem én a kis szorongó lelkületű emberke vagyok másokra veszélyes, aki kétszer is végig gondolja hogy hogy cselekszik és a reflexei is tökéletesen működnek éles szituációban. Inkább a sok idegbeteg rohanó ember a problémás, meg aki elvan szállva magától mert elsőre meglett a jogosítványa és úgy gondolja hogy ő fhú de jól vezet, aztán az első komolyabb vezetésénél balesetet szenved, vagy akár meg is hal.. hány ilyen esetről hallottam már. Egy a lényeg, balesetek sajnos voltak, vannak és lesznek is. De biztosak lehettek benne hogy nem én, vagy a hozzám hasonló emberek fogják őket okozni, nem miattunk halt meg annyi ember balesetben


A kedves Pszichológus tanulónak pedig nagyon köszönöm hogy próbált egykis tudást vinni a sok rosszindulatú ember buksijába, és hogy kiállt mellettem.

2022. márc. 13. 19:31
 42/45 anonim ***** válasza:
0%

Kétszer végiggondolsz mindent?? Balesetnél erre kurvára nem lesz időd. Az is teljesítési helyzet ha mást kell vinned, az ő életéért is felelsz, akkor nem szorongsz?


Van tudás a fejünkbe, nyugi, reálisan látjuk a helyzetet, nem empátia alapján. Ha én ennyire szoronganék, hogy gyógyszert kellene szednem nem ülnék autóba.


Kb 10.000 balesetmentes kilométernél tartok, láttam már ezt-azt, nem hiába mondom, amit mondok. Ez a 10.000 balesetmentes kilométer annak köszönhető, hogy agyilag toppon vagyok és sohasem szorongok.

2022. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
45%

Van tudás a fejedben, de nem a kérdés megértéséhez és megválaszolásához megfelelő tudás. Más tudás biztos.

Tényleg a 10 ezerre vagy ennyire büszke? :) Ez cuki. Vicces lenne, ha kiderülne, hogy a kérdező is (közel) ennyi "balesetmentes" km-nél jár :)

Továbbra sem empátia, ha azt írjuk, hogy nem mi döntjük el, hogy a kérdező alkalmas-e, hanem csak simán minimális szaktudás meg a józan gondolkozás kettőse.

2022. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
16%
8 év alatt 160.000 balesetmentes km-nél tartok. De semmi baj majd ha balesete lesz a kérdezőnek és meghal miatta egy család, családtagja valakinek remélem akkor is ráfogjuk majd a szorongásra. Ilyeneket gyakran hallani és látni a hírekben, ezeket hozzák majd ki később nem beszámíthatónak, aztán kap a bűntényért 1-2 év felfüggesztettet. Elárulom kérdező, bár lehet neked hihetetlen, de a forgalomban mindig teljesíteni kell! Nem csak vizsga alatt, naponta. Magadért és másokért is felelsz. Ne azt nevezd te extra jó vezetésnek, hogy ahol 90el lehet menni, te mész 50el 60al, mert attól falnak megyek. Ha kifogok egy ilyen hülyét akkor már a hajamat tépem. Nekem baromi egyszerű az elvem. Az elvem ideális vezetési körülményekre vonatkozik, azaz nem szakad eső, sem hó, nincs köd és nappal van, minden forgalmi korlátozás nélkül. Aki képtelen minimum 70el menni, azt megkérem, hogy fáradjon fel a Volánbusz valamelyik járatára, vagy a MÁV valamelyik járatára. Én utálom a tökölést a forgalomban. Nem 120-130al száguldozok, de ahol lehetséges ott kívánom kihasználni a maximumot és 90el menni. Nem viccelek múltkor autópálya belső sávban vacakolt az ember 90el. Természetesen kivillogtam és ledudáltam. Az ilyen vagy ne jöjjön pályára, vagy pötyögjön a kamionok mögött.
2022. márc. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem erti ez a sok gyoker, kedves kerdezo, hogy mi vizsgahelyzetben szorongunk, nem a valo eletben... Ennyi, ezt sajnos el kell engedni. Sokkal tobb balesetet okoznak azok, akik idegbetegen elozgegnek, nyomkodjak a telefonjukat, ittasak stb. Ha valakiz a PAV ugy itelt meg, hogy jogositvanyt szerezhet ( es oket nem lehet lefizetni), akkor az illeto mehet forgalmi vizsgazni. Az ilyen kenyszeres megmondoemberekkel, mint a ket kozel 0%-os valaszolgatni, meg nem kell foglalkozni. :)
2022. jún. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!