Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudhatnám meg hogy kié...

Honnan tudhatnám meg hogy kié az a furgon aminek tudom a rendszámát? SOS!!! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Egy nagy citromsárga Vw Crafterről van szó. Tudom a rendszámát. Ma láttam őket az Egri Kisasszony piacon árulni és mondani szeretnék neki valami nagyon fontos dolgot!

2021. szept. 26. 13:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

sehogy

ha műszaki hibát láttál, esetleg rendőrségen jelentheted

2021. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem műszaki hibát láttam. Piacon álló helyzetében láttam az autót. De Nem az autóról van szó hanem akik árultak vagyis a piacosról. Csak az autó alapján tudom beazonosítani őket.
2021. szept. 26. 13:55
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Sehogy.

Kimész a jövő héten is a piacra. Vagy kérdezősködsz a többi árustól.

2021. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg írsz a facebookra, hogy az adott rendszámú auto tulajával szeretnél beszélni, és osszák meg. Múltkor találtam egy csekket, de a névhez nem volt facebook profil, kiírva 1 órán belül jelentkezett a tulajdonos.
2021. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Személyes adat. Sehogy. GDPR óta még annyira se, mint előtte.
2021. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Nagyon sajnálom. :/
2021. szept. 26. 15:13
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Én meg nagyon örülök neki, hogy nem adják ki a személyes adataimat bárkinek, aki leolvasta a rendszámomat.
2021. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sehogy nem lehet megtudni, mivel bizalmas információ. Csak az autó adatai az, amihez hozzá lehet férni, a tulajdonosét nem lehet megtudni. Azt tudod megtenni, hogy legközelebb is kinézel oda, és ha ott áll megkérdezed, kié, és elmondod neki a problémádat.
2021. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az autóról minden adatot tudok, lekérdeztem már az ügyfélkapun. De nincs az autóval semmi baj. Az árusról lenne szó, akik voltak vele. Velük szeretnék beszélni.
2021. szept. 26. 18:12
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon egyszerű, legközelebb ha ott vannak, megérdeklődöd és megkeresed őket.
2021. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!