Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet tudni az 5. Sikertel...

Mit lehet tudni az 5. Sikertelen forgalmi vizsga utáni folyamatokról? Hogy zajlik a PÁV? Nektek hányadjára lett meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma buktam meg ötödjére forgalmin. És még mielőtt jönnétek azzal hogy ne is próbálkozzak, mert aki ennyiszer bukott az nem való forgalomba, csak elmondanám hogy amúgy normál esetben semmi baj a vezetésemmel. Oktatóm szerint is ügyes vagyok. Csak a mérhetetlen pánik miatt, egyszerűen nem látok, nem hallok, annyira parázok vizsagahelyzetbe hogy teljesen mintha átvenné az irányítást felvettem a pánik és alap dolgokat rontok el.

Szerintetek van esélyem még hogy meglegyen ? Valaki hasonló cipőben? esetleg nincs valakinek valami sikersztorija?



2021. okt. 1. 12:34
1 2 3 4 5
 21/45 krwkco ***** válasza:
84%

#20

Azt állítod, hogy anélkül,

- hogy láttad volna az illetőt, elbeszélgettél volna vele

- hogy megvizsgáltad volna a saját PAV laboratóriumodban

- hogy a vizsgálathoz képzettséged és gyakorlatod lenne

jobban el tudod dönteni, hogy valaha képes lesz-e megfelelő szinten autót vezetni?

Anélkül, hogy egy órát eltöltenél vele egy autóban vizsgabiztosként (képzettség, gyakorlat, stb) jobban meg tudod itélni, hogy az illető tudása elegendő-e a forgalombakerüléshez?

Válaszolj igennel vagy nemmel. És akkor véleményt alkothatunk magunkban rólad és lezárhatjuk a vitát.

2021. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
13%

Azt állítod, hogy anélkül,


- hogy láttad volna az illetőt, elbeszélgettél volna vele - igen, elbeszélgetnék vele, sőt a lehető legnagyobb jó indulattal lebeszélném erről a hiú ábrándról


- hogy megvizsgáltad volna a saját PAV laboratóriumodban - nincs laboratóriumom, de nem is látom értelmét egy 5ször bukott ember átrugdosásának


- hogy a vizsgálathoz képzettséged és gyakorlatod lenne - természetesen gyakorlatom van, jó pár éve vezetek, abszolút baleset mentesen


jobban el tudod dönteni, hogy valaha képes lesz-e megfelelő szinten autót vezetni? Ezen nincs mit eldönteni 5/5 bukás = nem felelt meg, az eredmény magáért beszél.


Anélkül, hogy egy órát eltöltenél vele egy autóban vizsgabiztosként (képzettség, gyakorlat, stb) jobban meg tudod itélni, hogy az illető tudása elegendő-e a forgalombakerüléshez? - Ilyen ember mellé semmilyen szinten nem ülnék be, és isten óvja az oktatót, ha ilyen szerencsétlen miatt véletlen baleset vagy komoly káreset történik. Bár az oktatóban is kellene lennie annyinak, hogy nem a saját bukszáját tömi, hanem valaki alkalmatlanságára felhívja annak figyelmét.


Válaszolj igennel vagy nemmel. És akkor véleményt alkothatunk magunkban rólad és lezárhatjuk a vitát.


A válaszokat megkaptad :) természetesen az ígért dolgoknak mai nap folyamán még utána fogok olvasni!

2021. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 krwkco ***** válasza:
100%
Megkaptam. Azt hiszem több más olvasóval együtt.
2021. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

#20

Voltam a PÁV-on ahol valóban kiderült hogy a szorongás miatt nem sikerült. Teljesen alkalmasnak ítéltek minden szempontból, mert ez a szorongás csak vizsgahelyzetbe van jelen. Azóta megvolt a 6. forgalmim, ami sikerrel zárult, azóta is balesetmentesen közlekedek!

2021. dec. 25. 23:05
 25/45 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok veszélyes a társadalomra a vezetésemmel, hanem a sok rohangáló,türelmetlen idióta aki az utakon közlekedik. Nem vezetnék autót ha úgy érezném hogy veszélyeztetek másokat. Értem én hogy baromi nehéz felfogni azt hogy ez a fajta szorongás egy létező dolog, pedig így van.


Akik támogattak és kiálltak mellettem, nekik nagyon köszönöm!

2021. dec. 25. 23:20
 26/45 anonim ***** válasza:
83%

Napuff. Mint ahogy írtam is legalább 5-6 kommentemben... Eddig ugyan nem írtam, de én pszichológiát tanulok 2015 óta. Próbáltam valahogy az itteni laikus gondolatokkal szembeszállni, több-kevesebb sikerrel.


Gratulálok! :)

2021. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne ülj autóba ha nem megy. De biciklire se nagyon.


Nálam izgulósabb ember nincs és elsőre sikerült.

2022. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
76%

#27

Itt most képzelj el egy mentális facepalm-et kérlek. 🤦


Az izgulás meg a debilizáló szorongás két teljesen külön dolog, de jelen lehet egyszerre is. Ha a kérdező csak simán izgult volna, valszeg maximum harmadjára sikerült volna, mint a legtöbb "izgulós" embernél.

2022. márc. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
0%

És te be akarsz egy ilyen embert engedni a forgalomba? Ez a debilizáló szorongás rájöhet egy baleset közeli helyzetben, akkor mit fog csinálni? Leblokkol, nem reagál jól és lehet ártatlanok halnak meg miatta.


Még mindig azt mondom, ilyen ember NE üljön autóba. Ez nem egy kib.aszitt dodjem, ember életekért kell felelni.

2022. márc. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
67%
Hmmm erőteljes déjà vu érzés fogott el, mintha ugyanezt a kört már lejátszottam volna valakivel :P Ha visszaolvasol az előző kommentek között, remélem minden kérdésedre választ kapsz.
2022. márc. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!