Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Remeg az autóm,mi lehet?

Remeg az autóm,mi lehet?

Figyelt kérdés
Adott egy opel Meriva A 1.6 benzin olyan hibát produkál ,hogy kb 40 km per órától elkezd remegni oldalra az autó eleje vagy ha dombon megyek felfelé ,és minél gyorsabban megyek annál erősebb ,de csak ha gyorsitok ha elengedem a gázt vagy gurulok akkor teljesen szépen teszi a dolgát. Motortartó bak cserélve a gumi nem szál szakadt (megnéztem) lengőkar ? Talpas? Kormány ? Mi lehet?

2021. júl. 2. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hidegje van így cidrizik
2021. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyorsitasra raz csak akkor feltengely lesz.
2021. júl. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 'ránézés a nem szálszakadt gumira' lehet kevés, már jártam úgy hogy nagyobb sebességnél rázott elől, és a kerekek kicentírozása megoldotta a problémát. Nem tudom pont mekkora sebességnél jelentkezett, de városban már kezdett remegni a kormány. Ezek a pocsék kátyús utak deformálhatják a kerekek, ha régen voltak centírozva ártani nem árthat... Én évente szoktam centiroztatni téli-nyári cserekor a felrakott garnitúrát.
2021. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!