Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóval szerintetek nagyon...

Autóval szerintetek nagyon megterhelő 3,5 óra út havonta?

Figyelt kérdés

A 3,5 óra csak oda értetendő. Egy hétvégét töltenénk ott.

Gyerekekkel mennénk 3 gyerkőc van.

2 ovis, egy kis iskolás.

Messze tervezünk költözni, szülőhazánktól munkalehetőségeink miatt. Viszont mindkettőnknek fontos, hogy 3 hetente haza látogassunk, a gyerekeket is szeretnénk, hogy lehessenek a nagyszülőkkel.

Párom szerint ez működőképes, de én néha megijedek, hogy ezt a gyerekeink bírnák-e.

Eddig nem nagyon voltak nagy utazásaik ilyen rendszerességgel.

Nagy váltás lenne. Ez a legnagyobb visszahúzó a számunkra, viszont úgy érezzük többszempontból megérné megtenni ezt a lépést.



2021. márc. 24. 23:19
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Én is régen amúgy mikor egyetemista voltam. 120 km-t tettem meg busszal. Minden héten. És csak péntektől vasárnapig voltam otthon. 3 óra volt az út.


Visszagondolva nagyon vicces, mert nem tűnt ilyen hosszúnak. Persze volt közte egy átszállás is. :) és akkor is otthon voltam péntek és vasárnap között, de minden héten megtettem ezt, hogy hazamehessek.


Most más a tészta, mert ez km-ben sokkal több, és 3,5 óra kb. Ha dugó van Pesten akkor lehet akár 4 óra is szerintem.. csak ugye az idő kb. Ugyanannyi, mert autópályán suhanunk ugye.:D


Nekem az volt csak a bajom ezzel, hogy sokszor hányingerem volt, egy idegen mellett kellett ülnöm, túl közel volt a háttámla, fájt a térdem a végére, mert nem tudtam kinyújtani a bőröndömtől, meg 3 órán át csendben ültem. Tanulni nem tudtam, mert mozgott a busz.


Nos most ez egy nagy autó lenne és folyamatosan beszélni tudnánk egymással, megállni akkor amikor a másik akarja.

2021. márc. 26. 20:17
 32/35 anonim ***** válasza:
Az a vicces, hogy regényeket írsz egy ilyen semmiségről.
2021. márc. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Nekem ez nem semmiség, vannak akik a falujukból se teszik ki egész életükben a lábukat és sokaknak ez a táv feloghatatlan lenne.


Köszönöm a válaszaitokat!

2021. márc. 27. 10:12
 34/35 anonim ***** válasza:
Jó autóval meg lehet szokni. Gondolj bele h amerikában ez semmiség. Persze ott nagyobb autók, meg széles utak vannak.
2021. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Igen:) köszi a válaszokat.:)
2021. márc. 28. 00:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!