Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosokra, BMW-sre nem...

Motorosokra, BMW-sre nem vonatkozik a sebességhatár?

Figyelt kérdés
Ha az összes BMW nem is, de az összes motoros mindig elhúzott mellettem mióta vezetek. Tehát mind többelent, mint 90, városon belül is gyorsabban. Őket nem mérik be soha?

2020. jún. 11. 10:44
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
34%
Ha veszel egy 1000-es sportmotort azzal úgy hagysz ott bármilyen BMW-t mint a szar. BMW-seknek csak a szája nagy általában, teljesítmény meg sehol.
2021. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
52%

Ezaz. Hasonlíts egy 200 kg-os versenymotort egy 1300-2000 kg-os autóhoz, tök jó vagy :D.


Nyilván aggasztó igen, ha valaki 200-zal megy el melletted a 90-es úton. Igazából ameddig téged nem veszélyeztet, semmi közöd hozzá. Hiába taglalja a #21-es. Had menjen.

Ha 90-es táblánál valaki megelőz 115-tel, ne akarjon mindenki rendőrt játszani, hogy húúúú jól meg kéne büntetni!. Majd megbüntetik, hagyd rá. Vagy nem. Az az ő döntése, hogy mennyivel megy. Te menj szépen, aztán kész. Foglalkozz azzal. Ha meg fejreáll a másik a következő kanyarban, ez van. Akkor majd átgondolja.


Lehet ezen háborogni. Engem egészen addig nem zavar ki mennyivel megy, ameddig le nem túr az útról és nem zavarja az én közlekedésem. És sajnos ez elég gyakori. Sokkal jobban dühít ez, mint amikor valaki másfélszer annyival, de normálisan megelőz, mint a megengedett.

Amikor beleáll a valagadba és csak túr lefelé. Autópályán neagyjisten még le is villog ha te 150-nel mész a belsőben épp kamionsort előzve, akkor is túr, indexel, villog, mert ő menne. Persze ha nyomsz egy padlót, javarészük sehol nincs :D.

Na.

Ez szerintem százszor zavaróbb és veszélyesebb, hogyha 150 nél 1 méterre jön mögötted, mint hogy valaki 90 helyett 140-nel megy de normálisan megelőzi akit meg akar. Aztán az ilyen letolós gyökerekből több van.

2021. máj. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!