Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosokra, BMW-sre nem...

Motorosokra, BMW-sre nem vonatkozik a sebességhatár?

Figyelt kérdés
Ha az összes BMW nem is, de az összes motoros mindig elhúzott mellettem mióta vezetek. Tehát mind többelent, mint 90, városon belül is gyorsabban. Őket nem mérik be soha?

2020. jún. 11. 10:44
1 2 3
 1/22 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
33%
Nemhéz rajtatartani egy akkora emberen a trafipaxot. :D
2020. jún. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%

Miért ne mérnék be? A prémium autókat tulajdonlók jórészének (most nem a lerúgott hármas BMW-re gondolok...) többet ér az ideje, mint néhanapján egy büntetést.


Motorost pedig nehezebb bemérni, csak hátul van rendszám és azt is sokszor megemelik.


Egyébként nem kell nagy odafigyelés, hogy elkerüld: a telepített mérő ki van táblázva és jelzi a navigáció, a mozgó mérést pedig 10/9 alkalommal villogással jelzik, ha pedig rááll a szemed, akár messziről ki is szúrhatod.

2020. jún. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%
minden értelmes ember picit a határ fölött megy, mivel akkor még nem villan a trafi.
2020. jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
19%
Mehetsz te is gyorsan, ha akarsz, ne irigykedj.
2020. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%
Napi kötelező házmester rinyálás megvolt.
2020. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%

nem az összes megy gyorsabban a határnál, általában a sportmotor, supermoto tulajok akik hobbiból motoroznak és szeretik a sebességet, próbáld ki egyszer te is és meglátod menyire belelehet szeretni

akik meg túráznak meg nem a száguldás miatt motoroznak azokkal meg nem találkozol mivel közel ugyan anyival közlekedtek és többszáz méter lehet köztetek

2020. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Picivel határ érték fölött megyek, és úgy előznek meg, és hagynak el mindenhol. Nekem ez az egész furcsa, de arra már én is gondoltam, hogy a motoron csak hátul van rendszám, és ezért. Motorra is szerintem kéne előre valami módon, mert így igazságtalannak érzem. Nem vagyok irigy amúgy pont azért, mert nem szeretek ilyet rizikózni.
2020. jún. 11. 14:50
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
Én benne vagyok motoros csoportokban facebookon és megnyugtatlak, hogy rengeteg gyorshajtó motorost bemérnek és büntetnek. Aki a védákkal löveti le magát az meg egyszerűen béna vagy gazdag, legjobb ha mindkettő. Amúgy meg a picivel határérték fölött megyek, akkor miről beszélünk, tehát te is szándékosan szabályt szegsz, te is kijátszod a szabályt. 50-nél 53-ért is kiszed a rendőr ha ő úgy akarja, ne legyenek senkinek illúziói. Nem tudom akkor melyik a rosszabb, az aki azt mondja, hogy én csak kicsit vagyok szabálytalan minden egyes nap, tehát nekem szabad meg amúgy nekem nem villan a trafi, vagy az aki nem kéri rajtad számon hogyan vezetsz és felvállalja hogy ő ma élvezni fogja akkor is ha megbüntetik?...Megmondom neked, egyik sem rosszabb vagy jobb a másiknál, mindenki foglalkozzon magával és akkor kevesebb csorbult egojú idegbeteg lesz az utakon.
2020. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a probléma nem azzal van hogy gyorsan mennek egyesek, meg ezt viszonylag jól szűrik a többi szabálysértéssel szemben. Az jobban zavar amikor egyesek nem ismerik a jobbkézszabályt, vagy a tükröket nem használják, vagy mondjuk a kanyar előtt 200 méterrel elkezdenék fékezni.
2020. jún. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
A gond ott van, hogy rá vagy gyógyúlva a motorokra és az adott márkára, pedig megy az összes többiből is jó adag gyorsan, csak azt " nem veszed észre ".
2020. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!