Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért csak a csúnya lányoknak...

Miért csak a csúnya lányoknak jövök be?

Figyelt kérdés
Főleg a dagik meg az olyan lányok nyomulnak rám nagyon, akiknek nem véletlen hogy nem volt még barátjuk... Pedig se dagi se csúnya nem vagyok

ma 14:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerinted nem vagy az?
ma 14:25
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát már volt több barátnőm szóval gondolom szerintük se😅
ma 14:34
 3/11 A kérdező kommentje:
De nyilván a szépség relatív, lehet hogy ami nekem nem jön be az másnak főnyeremény, és lehet bejövök valakiknek, másoknak meg bottal semmmde a dagiságot lehet objektíven nézni, és az biztos nem vagyok😅
ma 14:36
 4/11 anonim válasza:
A kérdés alapján akkor csak dgi meg senkinek nm kellő bratnoid voltak
ma 14:39
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, ők tényleg szépek voltak. És azt írtam a leírásban, hogy főleg. Azért szép lányokkal is beszélgetek. De a csúnya lányok úgy rám akaszkodnak, alig tudom őket levakarni magamról. Kb majdnem férjül vennének, annyira nyomulnak
ma 15:04
 6/11 anonim válasza:
Sokáig mégsem maradtak veled a szép csajok.Biztos van valami bibid.
ma 15:09
 7/11 anonim válasza:

Mert rájuk nem nyomulnak a férfiak, ezért hogy párt találjanak tenniük kell érte.

A szép csajoknak nem kell nyomulni, csak választani a jelentkezők közül. Ilyen egyszerű.

ma 15:14
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 Értem én, hogy te is ilyen vagy ezért úgy érzed most neked is vissza kellett vágnod valami beszólással, de nem emlékszem, hogy mondtam volna mennyi ideig voltunk együtt. Egyikükkel meg én szakítottam, úgyhogy nyugodjál meg, nincsen bibim.
ma 15:21
 9/11 anonim válasza:
Nincsenek nagy igényeik
ma 15:46
 10/11 anonim válasza:
#8 mindenkinek van bibije,csak egyesek nem akarják beismerni.
ma 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!