Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen csúnya, antiszociális...

Az ilyen csúnya, antiszociális lányoknak mi a sorsa?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel hogy van egy lány aki elég csúnyácska, népszerűtlen, mondhatni antiszoc, nem is túl okos, se nem szorgalmas, de még csak nem is kedves. Plusz valami bölcsészszakra jár mondjuk ráadásul ott sem teljesít jól.

Az ilyenekre mi vár az életben? Mert sem párkapcsolati téren sem karrierben nem tudom elképzelni hogy bármit is elérjenek. Szűzen fognak meghalni? Mert képtelen vagyok elképzelni hogy valaha összejöjjenek bárkivel néhány lányról. Nem csak a külseje hanem a belsője miatt is. És azt se nagyon hogy ezeket bárhova lehetne alkalmazni konyhásnénin és gyári dolgozón stb. kívül. De az meg túl alantas lesz neki merthogy ő egyetemet végzett ember. Megkeserednek aztán meghalnak ennyi?



2019. ápr. 15. 20:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%
Hát én rólad most pont ezeket gondolom, a te belsőd sem tökéletes.. és akkor még szépen fogalmaztam :)
2019. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%

Oké, wtf?

Először is a szépség relatív, az hogy szerinted csúnya lehet hogy más szerint nem.

Másodszor, lehet hogy nem mindenkivel zárkózott, csak suliban nincsenek ott a barátai és nem mindenki tud / akar ott helyben barátkozni, kapcsolatot kialakítani.

Lehet hogy nem egy ambiciózus ember, de lehet hogy még nem találta meg a hivatását.

Miért utálod ennyire, hogy ilyen lekezelően beszélsz róla?

2019. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
26%
Megkeserednek, lesz 20 macskájuk. A legnagyobb baj a "még csak nem is kedves"-el van. Én és sok más férfi tudnánk szeretni egy népszerűtlen, antiszoc, butácska nőt, de ha még paraszt és kiállhatatlan is, az már felejtős.
2019. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyen lányokból fejlődnek ki harcos feministák.
2019. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%

Ha te vagy ez az ember: Biztos vagyok benne hogy se annyira csúnya, se annyira buta nem vagy, mint amilyennek leírod magad.


Ha nem te vagy: Mennyire ismered ezt a lányt? Az élete minden mozzanatát ismered? Mi van ha kedves, csak veled nem? Ha okos, csak könnyen bepánikol és órákon nem sziporkázik? Ha sokszor van rossz passzban és mond butaságokat? Ha szép, és a szépséghibája amit te javíthatatlannak és ormótlannak látsz valaki szemében elhanyagolható? Ha vannak ambíciói, csak veled nem osztja meg őket? Pontosan mennyire ismered ezt a lányt?

2019. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

#1

Értem én hogy érzékenyen érint a téma de kérem akinek az intelligenciája nem jutott tovább az "aki mondja másra az mondja magára" szintnél az ne válaszoljon.


#2

"még csak nem is kedves"

Ezért igazából, mert egy bunkó mikor én teljesen kedvesen álltam hozzá.


#4

Fiú vagyok


Igen egyébként, nyilván az utálatomból fakadóan jött ez a kérdés, nagyon sok ész kellett hozzá hogy rájöjjetek. Viszont én tényleg kiváncsi lettem mert nem tudom elképzelni hogy ezek hogy élik túl maz életet. Tehát köszi azoknak akik a kérdésre válaszoltak!

2019. ápr. 15. 21:06
 7/29 A kérdező kommentje:
Az eredeti 4es válasz eltűnt am... "féltékeny liba vagy" vagy valami ilyesmi volt
2019. ápr. 15. 21:08
 8/29 A kérdező kommentje:
#5 Tudok róla eleget. Tudom pl. hogy 5 tárgyból bukott az egyetem első félévében. De egyébként nem csak egy lányról van szó de akire a leginkább illik most arról beszélek.
2019. ápr. 15. 21:19
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
Csak azt nem értem, miért zavar? :D Ne foglalkozz velük, akkor ne ilyen lányokkal ismerkedj, ha zavarnak. Egyébként, tényleg nem tudhatod, milyenek igazából, de a leírás alapján el tudtam képzelni, mire gondolsz, és sokszor nekik IS összejön.
2019. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem önszántamból kerültem vele egy légtérbe természetesen.
2019. ápr. 15. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!