Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen csúnya, antiszociális...

Az ilyen csúnya, antiszociális lányoknak mi a sorsa?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel hogy van egy lány aki elég csúnyácska, népszerűtlen, mondhatni antiszoc, nem is túl okos, se nem szorgalmas, de még csak nem is kedves. Plusz valami bölcsészszakra jár mondjuk ráadásul ott sem teljesít jól.

Az ilyenekre mi vár az életben? Mert sem párkapcsolati téren sem karrierben nem tudom elképzelni hogy bármit is elérjenek. Szűzen fognak meghalni? Mert képtelen vagyok elképzelni hogy valaha összejöjjenek bárkivel néhány lányról. Nem csak a külseje hanem a belsője miatt is. És azt se nagyon hogy ezeket bárhova lehetne alkalmazni konyhásnénin és gyári dolgozón stb. kívül. De az meg túl alantas lesz neki merthogy ő egyetemet végzett ember. Megkeserednek aztán meghalnak ennyi?



2019. ápr. 15. 20:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
72%
És ez már ok arra, hogy ilyen lekezelő stílusban beszéld ki őt a neten?
2019. ápr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Jajjistenem már ennyire unatkozol? Ő a való életben volt velem 8x ilyen lekezelő. Ez pedig nem fáj neki szóval mi bajod? Én feltettem egy kérdést nem értem miért nem lehet arra válaszolni, és nem arról hisztizni hogy mi ihlette a kérdést. Biztos magára vette a sok csúnya buta lány.
2019. ápr. 16. 00:17
 13/29 anonim ***** válasza:
44%
dobott a csaj? :D
2019. ápr. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Vree ***** válasza:
100%

Mondjuk nálunk pont a legnépszerűtlenebb lány jött úgy osztálytalalkozóra, hogy már férje volt és gyekere. Le lehet sajnálni, hogy a férje se volt egy Ado isz és “nem jutott nekik jobb”, de ők nyilvánvalóan jól kijöttek és megértették egymást, és le lehet szxrni a mások “jó” koncepcióját.


Csupa csupa felszínes tulajdonsagot írtál. Népszerűség, szépség, divatos szak, legjobbnak lenni, ezek a valóságban pont hogy lélyegtelenek, és pont aki a “jobbat, többet” kergeti és semmi nem elég jó, az szokott szüzen meghalni. Nyugodj bele, hogy a senki 0 fizetésű középszerű aki voszont bevállal egy kapcsolatot boldogabb lesz talán mint te vagy. Egy élethez igazából elég a közepes fizetés, egy munkahelyen kell a középszerű ember is. Szerintem ott szúrod el, hogy arra gondolsz, hogy mindenkinek magas ambíciói vannak. Valóban van minden katergóriában, aki mást akar, mint amit el tud érni, és pórul jár, de ez nem feltétlen van bármilyen viszonyban azzal, hogy az ember milyen társadalmi szinten mozog.


Van egy olyan ismerősöm is, aki kicsit lassú agyú, körte alakú, a gyorsabb eszű vékony vagány tesója mellett szembetűnő volt a különbség. Ehhez képest most 10 évvel később a tesója otthon lakik a pasijával, tojik dolgozni, a lány meg elment valami tanári állásra, szereti, csinálta, a tanári kar megbecsüli, mindenkivel jóba lett, a facebook profilja tele van a gyerekekkel, tanárokkal, eseményekkel kapcsolatos posztokról, és olyan meggyőző, hogy meg sem lepő, hogy egy jóképű sikeres csávó is lecsapott rà, és az egész profil ól egy őszintén sikeres ember mutatkozik meg, és ennek is csak annyi volt a titka, hogy igen, ment dolgozni, tudott neki örülni, lelkesedni, és nem csodák csodája, hogy sikeres is lett, munkában és folyományaként a magánéletben. Valaki, aki fanyalgott volna, hogy ilyen melót kell végeznie és a jobbat, lustábbat keresi, nem vitte volna semmire, akármilyen tehetséges, szép stb. (mint a tesója).

2019. ápr. 16. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Vree ***** válasza:

Még ideírom mert talán nem volt a fentiből nyilvánvaló: egy kapcsolat attól lesz sikeres, hogy a KAPCSOLATra hajlandó vagy elkotelezettséget vállalni. A kettő emberen múlik és semmi de semmi jelentősége, hogy a világ mint gondol, hogy másnak milyen más igénye van. Igazából egy kapcsolatra pont hogy veszély, ha “ott van” a társadalom a szobában, ha az egyik fél mindig arra kacsintgat, hogy mit gondolnak mások, milyen jobb lehetőségei vannak. Az ilyen hozzáállással vállalt kapcsolatok nem szoktak tartósak lenni, és pont ezért a bőség zavara pont hogy akadályozó lehet. Míg aki el akarja magát kötelezni, az úgyis talál párt, olyan nincs, hogy nem találsz senkit, ha tényleg eldöntötted.


Az egyetlen lényeges tulajdonság, amit bele kellett vonlna tenned a jellemzésbe, hogy akar-e párkapcsolatot vagy nem. Ha monogán típus, vagy csak romantikát akar, akkor nem. De ha eldöntötte, higy férjhez megy, akkor valakit fog találni.

2019. ápr. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

"Szerintem ott szúrod el, hogy arra gondolsz, hogy mindenkinek magas ambíciói vannak."

Én ezt értem természetesen de az én kérdésem arra irányult hogy a MINIMUMOT hogy tudnák hozni ezek.

Plusz én úgy gondolom hogy aki egyetemre jön az azért jön mert ő már úgy gondolja hogy ő valamilyen szinten jobb a konyhásnéni szintnél. Tehat mindenképp csalódni fog ha mégis az jutna neki.

"Csupa csupa felszínes tulajdonsagot írtál."

Leírtam hogy a konkrét bajom az vele hogy egy bunkó, és emiatt tűnt fel az összes többi tulajdonsága.

2019. ápr. 16. 13:33
 17/29 A kérdező kommentje:

Plusz a példádat sem értem hogy vágna ide mikor leírtam hogy ezekben a lányokban 0 szorgalom, lelkesedés van.

Egyébként most megnéztem és ennek a lánynak már most tele van macskákkal a fb-ja tehát ennyi.

2019. ápr. 16. 18:30
 18/29 anonim ***** válasza:

Ha úgy van ahogy mondod csak unalmas választ tudok adni, ez van, lehet depressziós.

Engem nagyon érdekel miért volt bunkó! Az is lehet hogy kölcsönösen.

Az hogy aszociális vagy nehezen mosolyog, az nem bunkó, mit tud még? Mindenki máshogy tud jól tanulni és van aki kevés de közeli barátot szeret.

Én véletlen hülyének neveztem a crushomat hogy lekoptassam mert nem álltam rá készen régen. Van aki lassan szerzi a tapasztalatokat, tényleg idegesítő nem tudni mi van. De én aszoc vagyok és teljesen boldog, csak az osztályomban nem kapcsolódtam senkivel hosszú sztori.

2019. ápr. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
De rohadt rosszindulatú vagy. Nem is tudom, miért hitt egy kommentelő nőnek, tök egyértelmű volt már a leírásból is, hogy egy megkeseredett f...
2019. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Szia, nem vagyok megkeseredett, van egy nagyon szép barátnőm, meg minden ami kell. Bár azóta megtudtam hogy összejött neki egy "egyéjszakás" egy dagadt csúnya büdös pösze csávóval. Hát ok.
2019. szept. 29. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!