Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen csúnya, antiszociális...

Az ilyen csúnya, antiszociális lányoknak mi a sorsa?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel hogy van egy lány aki elég csúnyácska, népszerűtlen, mondhatni antiszoc, nem is túl okos, se nem szorgalmas, de még csak nem is kedves. Plusz valami bölcsészszakra jár mondjuk ráadásul ott sem teljesít jól.

Az ilyenekre mi vár az életben? Mert sem párkapcsolati téren sem karrierben nem tudom elképzelni hogy bármit is elérjenek. Szűzen fognak meghalni? Mert képtelen vagyok elképzelni hogy valaha összejöjjenek bárkivel néhány lányról. Nem csak a külseje hanem a belsője miatt is. És azt se nagyon hogy ezeket bárhova lehetne alkalmazni konyhásnénin és gyári dolgozón stb. kívül. De az meg túl alantas lesz neki merthogy ő egyetemet végzett ember. Megkeserednek aztán meghalnak ennyi?



2019. ápr. 15. 20:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Mindened megvan, de mégis egy másik lánnyal foglalkozol.

Amúgy gratulálok neki, hogy összejött, remélem jól érezte magát. Szurkolok a további sikerekért.

2019. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam én is írni, hogy milyen szomorú és szánalmas szegény kérdezőnek a viselkedése hogy egy úgymond "idegen" nővel van ennyire elfoglalva. Valami nagyon frusztrálhatja mégis ha ennyire más életében turkál. De hát igazából nekem mindegy is :) egyszer majd hátha rájön hogy nem ártana neki egy pszichológus hogy ezt kikezeltesse
2019. okt. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Szerintem szánalmasabb az aki ilyen undorító hangnemet enged meg magának a kvázi semmiért mint ő. De kinek mi.
2019. okt. 1. 17:32
 24/29 anonim ***** válasza:
47%
Mert a te hangnemed az angyalokéval vetekszik, ugyebár.
2019. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, ilyen rosszindulatú emberrel szemben, mint te, megengedett ez a hangnem :)
2019. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Mivel ezt nem közvetlen neki mondom, még csak nem is tud róla, ezért nem keletkezik belőle senkinek kára.
2019. okt. 1. 19:51
 27/29 anonim ***** válasza:
És most ez a szöveg jobb attól, hogy ő nem tud róla.
2019. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Remek, szóval a háta mögött beszéled ki ország-világ előtt idegeneknek. Te kis szentlelkű :D
2019. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nem mondhatni hogy kibeszélem mert nem tudjátok ki az.
2019. okt. 1. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!