Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak miért jönnek be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért jönnek be a Boykák?

Figyelt kérdés

Tehát az ilyen "spártai", agyon szteroidozott testtel a tükör előtt magukat fényképező, vastag mű arany láncot hordó, nagyhasú, a szerektől impotens, halál buta pasikon mit szeretnek?


Miért csak az ilyenek kellenek nekik? Miért nem jó nekik egy intelligens, egészséges, sportos testalkatú, normális fiú?


Az utóbbiak nem kellenek senkinek.. 19/f



2022. szept. 6. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Mert lányok.

Majd ha nők lesznek, talán nem a külsőre mennek majd. 🤷🏼‍♀️


19/N

2022. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a külsőre mennek? Mert az ilyeneknek milyen külsejük van? Rondák, mint egy disznó.. de legalább a farkuk sem áll fel. Tényleg nem tudom mi a buli ebben a csajoknak.
2022. szept. 6. 11:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Huha az én környezetemben az ilyen férfiakat senki sem szereti és mindenki inkább az intelligens, egészséges, sportos testalkatú, normális fiúkat választja, mint ahogy jómagam is :D


22/N

2022. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez vigasztal, én sem.

De szerencsére nem minden ember egyforma. Nem mindenkinek jön be az ilyen.

2022. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, miről írsz. Egyetlen lányt sem látok az általad leírt pasikkal. Sőt, egyenesen undorodnak az ilyen emberektől.


Persze, ha csak buta proli ribik vesznek körül az más, az olyanoknak tényleg ez jön be.

2022. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok romát ismerek, jellemzően roma pasi roma lánnyal van, nagyon ritka a kivétel, mert amúgy az ő családjuk sem örül az ilyennek, nemhogy a magyarok. Szóval nem értem, miről sipákolsz itt.

Vagy neked mindenki büdös cigány, aki izmosabb, barnább és jobban néz ki nálad? Ezekről nem ők tehetnek...

2022. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Szerintem is a környezeteddel lehet probléma. Én egyáltalán nem találkozom az általad leírt jelenséggel.
2022. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Miért csak az ilyenek kellenek nekik?"

Nem csak az ilyenek kellenek nekik.

Bár aki ilyen általánosításokra képes, azt intelligensnek sem nevezném.

2022. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
100%
Azonos szinten állnak.
2022. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Miért nem jó nekik egy intelligens, egészséges, sportos testalkatú, normális fiú?" - Hidd el, egy ilyen srácnak nem kellenének olyan csajok, akiknek a fent leírt férfitípus az ideál.
2022. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!