Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen fiúk jönnek be a tini...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fiúk jönnek be a tini lányoknak?

Figyelt kérdés
Változni szeretnék, 1 barátom is, ő 13 éves, én 17. Vannak velem 1korú haverjaim is, de ez a 13 éves srác a legjobb haverom.

2018. okt. 27. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is 17 vagyok, de ennek nincs értelme. Ne akarj olyan lenni ami a sok ribinek kell. inkább arra menj hogy valakinek úgy kellj ahogy vagy. Nekem esélyem sincs.. De neked van. hajrá.
2018. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne azért akarj megváltozni, hogy másoknak megfelelj, hanem hogy magaddal legyél megelégedve. Milyen téren szeretnél változást? (ezt kicsit kifejthetted volna)
2018. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
3-as mind belsőleg, külsőleg. A haverom szintúgy.
2018. okt. 27. 20:47
 4/11 Norton Oomen válasza:
51%
A stílusváltás helyett törekedj az anyagi egzisztencia stabilitására és meglátod, hogy rövid időn belül olyan barátnőt találsz ami a Te igényeidnek felel meg!
2018. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell ahoz pénz hogy barátnőd legyen.

Szerintem a lányok szerintik ha a fiú pl.udvarias és segítőkész

De ne változz meg amiatt hogy megfelelj másoknak /L

2018. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Változott a véleményem. Ha normális csajt akarsz akkor ne is próbálkozz, mert úgy végzed mint én. Ne éld beled magad meg ilyenek, ne próbálkozz majd jön vagy nem tudom, de ne akarj úgy járni mint én, aki itt ül mint egy rohadás csupa véres kézzel. Ha találsz normálisat, akkor próbálkozz, de ne reménykedj. És ne add fel.
2018. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ti srácok hallottátok már a relatív kifejezést? Igen? Akkor nem elégszer. Ne változz, nincs értelme, mert a változás sokszor negatív irányba visz, azzal pedig csak annyit érsz el, h olyasvalakivé válsz, aki igazából nem te vagy. Persze külsőleg elkezdhetsz sportolni, egészségesebben enni, stb, de belül ne akarj megváltozni. Az nem fejben dől el, sokkal inkább idő kérdése. Tapasztalatok alapján, és még sok más. Eléggé depresszíven fogjátok fel ezt az egészet szerelem dolgot. Igaz nem írtatok le, de süt rólatok a "nekem nincs barátnőm és talán nem is lesz soha help me.". Könyörgöm, ne változz, csupán lépj ki az ajtón és barátkozz, ismerkedj. Nem hiszem el, h nincs legalább egy olyan lány, aki úgy fogadna el, ahogy vagy. Nyálas szöveg, de igaz.

16/L

Nem, nem azért írtam a koromat és a nememet oda, h privátban írjatok, hanem azért, h lássátok: vannak még ésszerűen gondolkodó lányok, akik nem akarják, h megváltozzon az a srác, akit kedvelnek, csak azért, h mi jobban szeressük őt. Ha igazán szeretem, akkor úgy, ahogy van, nem az új stílusa, és főleg nem a pénze fogott meg:)

2018. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok)) 7es nagyon jól tetted hogy ezt leirtad, mert így megmutatod nekik tényleg hogy vannak ilyen lányok. De speciál nem csak az lehet valakinek a baja hogy változni akar. De ebbe bele se megyek, nem untatok senkit. Attól függetlenül pedig tényleg vannak ilyen ritka jó lányok is. Valószínűleg.
2018. okt. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amik növelik az esélyeket, de igazából nagy részt nem rajtad múlik a dolog :D Mert egy csaj vagy eldönti, hogy akar valaki, vagy nem. Ha eldönti, hogy akar, akkor lehetsz te a legnagyobb r0hadék, akkor is akarni fog... Ha meg nem dönt melletted, akkor meg a legjobb hapsi is lehetsz a Földön, akkor se fog kavarni veled.
2018. okt. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok)) Igen igazad van.. De nekem esélytelen. És sokan azt mondják hogy a mai világhoz már tul nagy elvárásaim vannak. Szóval én feladtam, az egész életemmel együtt. Szerintem, ilyen világba nem csoda hogy egyre több az öngyilkosság. Utána meg én is csak egy leszek a sok közül aki leugrott..
2018. okt. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!