Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha egy fiú rámír, hogy ismerke...

Kisdork1 kérdése:

Ha egy fiú rámír, hogy ismerkedni szeretne, de én nem szeretnék, akkor melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés
Ha meg sem nyitom az üzenetét és nem írok vissza, vagy ha visszaírok és elutasítom? Úgy érzem visszaírni egy felesleges kör és talán kicsit kínossá is teszi a dolgokat, ugyanakkor nem akarok bunkó lenni, hogy vissza se írok. Srácok ti melyiket preferálnátok?

ma 07:20
1 2
 11/18 anonim válasza:

#8: Igen, ez lenne a tisztességes, de a nők részéről erre is van kifogás: "Rengeteg üzenetet kapok, nem tudnék mindegyikre válaszolni". Nem is kellene, mert szintén a nők bevallása szerint az üzenetek zöme értékelhetetlen, szóval azokra alapból nem kell reagálniuk. De hát ugye szegény nőknek annyira nehéz a társkeresés, hogy azt hiszik, hogy joguk van a legjobb pasihoz, így sz@rba sem veszik azokat, akik normálisak ugyan, de nem 10/10-es külsejűek vagy nem menő csávók. Sajnos manapság annyira elkényelmesedtek a nők, és annyira elszálltak maguktól (tisztelet a kivételnek), hogy azt képzelik, bármit megtehetnek, és miközben azt szajkózzák, hogy nem a középkorban akarnak élni, és elavultak a nemi szerepek, mégis mindent a férfitól várnak el, mert minden a férfi kötelessége.

A kettős mércékről, irreális elvárásokról már nem is beszélek. Pl. ha egy férfi félmeztelen képet tesz fel, akkor "proli", "igénytelen" (kivéve ha szálkásra gyúrt, na akkor megy a nyálcsorgatás és a hízelgés), de ha egy nő tesz ki bikinis-napozós vagy cicanadrágos-topos-konditermes képet, azzal nyilván semmi gond. Vagy ott az egyik nagy kedvencem a társkeresős női profilokon, a "nevettess meg". Miért, mi vagyok én, Woody Allen, hogy komédiázzak nekik?

ma 11:56
 12/18 anonim válasza:

Nkem igazából a visszautasítás és az ignorálás kb. ugyanazt jelentené, bár ha veszi a fáradságot, hogy reagáljon, azt méltányolnám.


Ellenben ha ezek után tovább erősködik, akkor indokolt az ignorálás.

ma 12:03
 13/18 anonim válasza:

Ja, meg fel vannak háborodva, hogy ha több nőnek is írok, de basszus hogy gondolják mégis, mikor visszavalaszolni se képesek?

Eskü, ha mindegyik válaszolna bármit is (és nem csak egy sziát, mert az se ritka, hogy utána válnak köddé!) én addig nem írnék más/több nőnek, amíg nem utasított el kulturáltan.

De így miért van mindenki mindig felháborodva, hogy ha egyszerre több nővel is próbálok ismerkedni???? :O

ma 12:20
 14/18 anonim válasza:

nálam a nők rákontráztak,nem elég hogy nem válaszoltak,de elolvasták:tiltás


de volt olyan is hogy nem látszódott hogy megnézte az üzenetet de tiltott.....rengeteg sunyi aljas nő van

ma 15:51
 15/18 anonim válasza:
13,ja,ráirsz egyre,nemválaszol,vagy elmész papnak,vagy,irsz mégegynek,azse válaszol igy tovább 50 ig,akkor megkapod neked minden mindeggy csak nő legyen,meg szemét vagy stb
ma 15:52
 16/18 anonim válasza:
Ha már idegyűltek a csalódott emberek is, akkor megosztanék egy fontos műhelytitkot. Szóval az se mindegy hogy kinek, és hogy mit írtok.
ma 15:56
 17/18 anonim válasza:
16,tudom...jóképű menő srácnak kell lenni
ma 15:58
 18/18 anonim válasza:
nyilván a falu bolondját faceookon is úgy fogják kezelni
ma 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!