Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha egy fiú rámír, hogy ismerke...

Kisdork1 kérdése:

Ha egy fiú rámír, hogy ismerkedni szeretne, de én nem szeretnék, akkor melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés
Ha meg sem nyitom az üzenetét és nem írok vissza, vagy ha visszaírok és elutasítom? Úgy érzem visszaírni egy felesleges kör és talán kicsit kínossá is teszi a dolgokat, ugyanakkor nem akarok bunkó lenni, hogy vissza se írok. Srácok ti melyiket preferálnátok?

ma 07:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ha meg se nyitod az üzenetét honnét tudod, hogy ismerkedni szeretne? De amúgy az a legjobb, ha nem írsz vissza.
ma 07:54
 2/13 anonim válasza:
Ordas nagy bunkóság nem visszaírni...
ma 08:15
 3/13 anonim válasza:
Szerintem egy "Szia, köszi de jelenleg nem ismerkedem" üzenetbe semmi bunkó nincs. Ha meg elkezdene tahóba faggatózni hogy de miért nem, még mindig letilthatod utólag.
ma 08:31
 4/13 anonim válasza:
Ha normális, kulturált módon írt, akkor válaszolj neki te is normálisan, ahogy a 3-as írta. Ha alapból prosztó volt a stílus akkor tiltás, helló.
ma 08:50
 5/13 anonim válasza:
Elolvasod és ha elmond mindennek letiltod vagy ha kedves megkéred hogy ne irjon neked
ma 08:59
 6/13 anonim válasza:

Ha én tennék ilyet, azt érezném a minimumnak, hogy megírja az illető udvariasan, hogy nem, és hogy miért nem.

Mondjuk az más kérdés, hogy én nem szoktam csak úgy randoom ráírni senkire, max csak társkeresőn…

Ott meg egyértelmű, hogy társkeresési szándékkal van ott az illető…

39/F

ma 09:05
 7/13 anonim válasza:
"Úgy érzem visszaírni egy felesleges kör és talán kicsit kínossá is teszi a dolgokat". És még a nők sírnak, hogy nekik milyen nehéz dolguk van. Tegyük fel, hogy normális, udvarias módon írt neked a srác. Lehet, hogy az ő részéről is felesleges kör az egész, és lehet, hogy ő is tart attól, hogy kínos lesz a helyzet, de ő legalább vállalta, veled ellentétben. A nők mindig a könnyebb végét szeretik megfogni a dolgoknak, hiszen nem nekik kell kezdeményezniük, nem nekik kell valami olyan szöveget összefabrikálniuk, ami még esetleg fel is kelti a másik ember figyelmét, nem nekik kell szembesülniük azzal, hogy adott esetben egy udvarias közeledésre is bunkóságot kapnak válaszként, de nyilván a nők számára borzasztóan nehéz és megterhelő az ismerkedés. Ha tahó, tolakodó módon írt neked az illető, akkor nyilván tiltsd le, de ha normálisan közeledett hozzád, és megtisztelt téged ezzel, akkor te is értékeld már legalább annyira a srácot, hogy írsz neki valami udvarias elutasító választ.
ma 10:40
 8/13 anonim válasza:
#7 jaja, meg alap elvárás, nem egy nő társkeresős adatlapján, hogy legyél kreatívabb egy sziánál, meg az is alap, hogy a férfi kezdeményezzen… De akkor bakker, a nő meg legyen mar annyira fair, hogy legalább annyit válaszol, hogy bocsi, ez most nem nyert hangszórót! .-.
ma 11:28
 9/13 anonim válasza:

"Szia. Köszönöm az érdeklődést, de nem szeretnék ismerkedni."

Ha nem írsz vissza az a te dolgod, de szerintem illik ha a másik normálisan írt rád.

ma 11:37
 10/13 anonim válasza:
Bunkóság lenne ha nem írnál vissza. Ha normális stílusban írt a srác, annyit megérdemel hogy visszaírd hogy ne haragudj, de nem akarok ismerkedni. Ennyi. Nem atomfizika.
ma 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!