Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Jó fiú vagy rossz fiú kell?

Jó fiú vagy rossz fiú kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok. ^^

Ha már valantin nap van és éppen nincs jobb dolgom így megpróbálom még egyszer utoljára az ismerkedést.

Amit fontos lehet rólam tudni, hogy világ életemben elég nyugis személyiség voltam. Mindent meglehet beszélni szerintem és mindig van közös pont. Elég támogató típus beállítottságú vagyok. Volt már pár kapcsolatom még innen gyakorikérdésekről is, de egyik se végződött túl fényesen. Általában mindig kiderült, hogy csak színészkednek és alkalmi partnert kererestek. Na most ezeknek hála elég sokat változtam sok területen. Már nem annyira érdekel ki mit akar. Már nem alkalmazkodok senkihez. Egyszerűen azt csinálom amit én akarok és ahogy nekem jó.


Na most ez így nem hangzik túl jól szerintem, ezért két választása van mindenkinek akit érdekel az ismerkedés. Választhatja az első verziómat ami egy olyan férfit nyújt akivel hosszútávon egy biztos életet lehet tervezni, vagy választhatja a másik vadonatúj verziómat ami igazából csak arra jó, hogy egy rövid ideig ellegyen.


Röviden vagy foglalkozok veled vagy csak magammal. Te döntesz. Az elsőtt jobban díjazom de tudom manapság már csak a hülyék állnak így hozzá.


Ha pedig olyan vagy aki az elsőt mondja de közben a másodikat igélyenlé azt úgyis észreveszem. ;P


Na ha ezek után még bárkit érdekel az írjon.😂


25/F



2023. febr. 14. 09:59
1 2
 1/18 anonim válasza:
Egy bizonyos életkorig a rosszfiúk kellenek a nőknek és esélyed sincs..utána ha megkomolyadnak van esélyed
2023. febr. 14. 10:02
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezért írom, hogy mindkettőre van lehetőség csak ezt közöljék részemre.
2023. febr. 14. 10:09
 3/18 A kérdező kommentje:
Ja és persze nem kell a legelején dönteni. Ráér egy hét ismeretség után ha úgy van.
2023. febr. 14. 10:13
 4/18 anonim válasza:
De ilyen nincs.. Ha valaki jófiú de eljàtsza a rosszat azt is kiszagolják hamar
2023. febr. 14. 10:17
 5/18 anonim válasza:
Fiú senkinek se fog kelleni... férfiak kellenek a nőknek.
2023. febr. 14. 10:18
 6/18 A kérdező kommentje:

"Választhatja az első verziómat ami egy olyan férfit nyújt"

Csak azért írtam a fiút mert nem úgy szokták mondani, hogy Jó férfi vagy rossz férfi...


Jó fiú vagyok aki már beleunt. Ha látom van rá igény tudok az lenni még.

Ha nincs rá igény akkor meg olyan leszek amilyen most jelenleg vagyok és mellékszerepet kap a hölgyike. Mivel már kételkedek abban, hogy 30 alatt bárki is hosszú távon gondolkodna.

2023. febr. 14. 10:24
 7/18 anonim válasza:
Addig örülj, amikor elkezdenek hosszú távra tervezni 30 fölött már villantani kell a karriert meg a sikert, még nagyobbak lesznek az elvárások.
2023. febr. 14. 14:26
 8/18 anonim válasza:
30 alatt általában elég ha menő vagy és népszerű
2023. febr. 14. 14:27
 9/18 anonim válasza:
8 , Kb ugyanolyan nehéz elérni mindkettőt Xd ugyhogy édesmindegy
2023. febr. 14. 15:18
 10/18 anonim válasza:
Ha fiatalon nem is megy neki a csajozás 30 éves kora után még lehet esélye ha valamiben sikert ér el addig, ha nem akkor lefőtt a kávé.
2023. febr. 14. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!