Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Jó fiú vagy rossz fiú kell?

Jó fiú vagy rossz fiú kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok. ^^

Ha már valantin nap van és éppen nincs jobb dolgom így megpróbálom még egyszer utoljára az ismerkedést.

Amit fontos lehet rólam tudni, hogy világ életemben elég nyugis személyiség voltam. Mindent meglehet beszélni szerintem és mindig van közös pont. Elég támogató típus beállítottságú vagyok. Volt már pár kapcsolatom még innen gyakorikérdésekről is, de egyik se végződött túl fényesen. Általában mindig kiderült, hogy csak színészkednek és alkalmi partnert kererestek. Na most ezeknek hála elég sokat változtam sok területen. Már nem annyira érdekel ki mit akar. Már nem alkalmazkodok senkihez. Egyszerűen azt csinálom amit én akarok és ahogy nekem jó.


Na most ez így nem hangzik túl jól szerintem, ezért két választása van mindenkinek akit érdekel az ismerkedés. Választhatja az első verziómat ami egy olyan férfit nyújt akivel hosszútávon egy biztos életet lehet tervezni, vagy választhatja a másik vadonatúj verziómat ami igazából csak arra jó, hogy egy rövid ideig ellegyen.


Röviden vagy foglalkozok veled vagy csak magammal. Te döntesz. Az elsőtt jobban díjazom de tudom manapság már csak a hülyék állnak így hozzá.


Ha pedig olyan vagy aki az elsőt mondja de közben a másodikat igélyenlé azt úgyis észreveszem. ;P


Na ha ezek után még bárkit érdekel az írjon.😂


25/F



2023. febr. 14. 09:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Megy a csajozás nem arról van szó. Sok téren inkább pozitív irányba dől a mérleg ha rólam van szó. Csupán annyi nyomorék van aki nem értékel semmit és csak a dugásra megy, hogy kiégek. Na de nem folytatom. Nem szeretnék népszerű lenni mert akkor sokkal nehezebb lenne kiszűrni a normális embereket.
2023. febr. 14. 16:18
 12/18 anonim válasza:
Ne legyél nice guy. Onnan egyenes út vezet az incelséghez. Azt meg egyik nő sem díjazza. Amit most itt leírtál az ízig-vérig nice guy duma, ez így nagyon nem lesz jó. Vannak normális lányok, nők, nem szabad feladni és ilyen dolgokba temetkezni mert hosszútávon csak kib*szol magaddal. Peace.
2023. febr. 15. 07:00
 13/18 A kérdező kommentje:
Jogos ✌️
2023. febr. 15. 07:05
 14/18 anonim válasza:
Csak az a gond hogy pl én jófiú vagyok alapjàraton. A rosszfiú énembe szerintem nem lenne köszönet
2023. febr. 15. 07:25
 15/18 A kérdező kommentje:
Na hát az kell nekik. Nem köszöngetni akarnak. 😂
2023. febr. 15. 07:29
 16/18 anonim válasza:
Ha-ha
2023. febr. 15. 09:03
 17/18 anonim válasza:
boldog valentin napot ! ^^
2023. febr. 22. 00:27
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszi! :3

Viszooont!

2023. febr. 22. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!