Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Rossz hozzáállás internetes...

Rossz hozzáállás internetes társkeresőkön az, ha csak kivárjuk, amg ír nekünk valaki, mert mi nem akarunk "ráakaszkodni" a másikra?

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 16:10
1 2
 1/17 anonim válasza:

Attól függ, hogy férfi vagy nő vagy.

Ha nő vagy akkor ne csinálj semmit. Így is jönni fognak az üzenetek.

Ha férfi vagy 1 levelet sem fogsz kapni.

Tehát nőként helyes hozzáállás férfiként helytelen hozzáállás.

2023. jan. 23. 16:15
 2/17 anonim válasza:
Szerintem ez hülyeség. A kémia nem adagolható patikamérlegen.
2023. jan. 23. 16:16
 3/17 anonim válasza:
Elsőnek igaza van... Te fiú vagy? Ez esetben örülj, ha egyáltalán van "match", ezután ha írsz is neki, talán majd visszaír.
2023. jan. 23. 16:33
 4/17 anonim válasza:

Ez mindig meredek téma szerintem. Ha "én" nem kezdek el írni, akkor rendsszerint ítéletnapig is lehet várni. De ez jelentheti azt is, hogy a másik fél nem kedvel, de nem meri kimondani, leírni, csak ha írok neki, akkor válaszolgat ugyan, de önmagától nem írna.

Nem tudhatjuk, hogy mit szeret/akar a másik fél, így amíg nem lépünk, addig csak TFH.-zhat az ember. Ezért jobb tisztázni, még akkor is, ha bukta a dolog, mert akkor legalább tudja mindenki, hogy hányadán is állunk. (F)

2023. jan. 23. 16:55
 5/17 A kérdező kommentje:
Fiú keres lányt. Sajnos nincsenek jó tapasztalataim. Ha írtam is valakinek, az illető vagy válaszra se méltatott, vagy pl. miután elkezdtünk beszélgetni, 2 hónap után kiderült, hogy csalóval volt dolgom, aki csak a pénzre hajtott (volna). Persze volt olyan is, amikor valaki velem vette fel a kapcsolatot, én pedig hiába válaszoltam teljesen normális hangnemben, röviden, tömören, nem untató jelleggel, nem kaptam viszont választ, mert gondolom az illető idő közben talált egy szebbet és jobbat. Most már csak hagyom a profilomat szép csendben az adott oldalon, a többit pedig az égiekre bízom - ráakaszkodni senkire nem szeretnék, ha pedig valaki mégis akarna tőlem valamit, fel fogja tudni venni velem a kapcsolatot. Persze, lehet, hogy rossz a gondolkodásmódom- ezért is tettem fel a kérdést. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2023. jan. 23. 16:59
 6/17 anonim válasza:
Gyakorlatilag mindegy, mert eleve az aktív társkeresés nem jó taktika. Először más módon kell megismerkedni, például baráti célból, munkakapcsolat, rokonon keresztül, stb. Majd ha az jól működik és persze ha szabad az illető akkor tovább lehet vinni. Nekem is egy barátságból lett, idén leszünk 5 éve házasok.
2023. jan. 23. 17:33
 7/17 anonim válasza:
A legtöbb társkeresős oldal csak pénzlehúzás, a női profilok egy része kamu, a többi nő meg vagy lelki sérült, vagy komolytalan, vagy a csillagos egekben vannak az igényei (még az egyedülálló anyukáknak is, holott pl. pont ők azok, akik után azért annyira nem kapkodnak a férfiak). És a nők nem fognak neked írni, kivéve ha kamuprofilokról van szó, vagy ha olyan csúcsszuper pasi vagy, hogy elkezdenek rád nyáladzani. De hát ehhez meg minimum valami plakátról lemászott szépfiúnak kell lenne, plusz az sem árt, ha látszódik rajtad/a képeiden, hogy te vagy az élet császára. Ha átlagos vagy az alatti külsővel rendelkezel, és nem rí le rólad, hogy minden hónapban külföldön nyaralsz, és hogy a legdrágább ruhákat hordod, akkor esélytelen, hogy írjanak neked. Viszont ha te írsz nekik, akkor 99%-ban azt fogod kapni, amit fentebb is leírtál: a nagy büdös semmit.
2023. jan. 23. 17:57
 8/17 anonim válasza:
Férfiként várhatsz jövő karácsonyig, akkor se fog egy nő se rád írni a kamu botokon kívül. Ez a rossz hír. Viszont van jó hír is! Szinte az összes társkereső nő ugyanolyan csak a külsejük más. Feljebb elmagyarázták már, hogy nőként sokkal könnyebb, sőt! Most gondolj bele, hogyha ilyen könnyen megy nekik a dolog, akkor mi készteti őket arra, hogy online társkeresőre regisztráljanak? Nem akarom lelőni a poént, de érdemes ezen elgondolkodni. A konklúzió az, hogy való életben kell keresgélni lehetőleg olyat, aki az online párkereséssel még gondolatban sem játszott el.
2023. jan. 23. 18:45
 9/17 anonim válasza:
Én sosem írok senkinek. 23l
2023. jan. 23. 19:28
 10/17 anonim válasza:

#9 akkor minek vagy fent? Ego polírozás kacsaszájas képekkel? 🤣

Egyébként a 9 az élő példa, hogy a nők nagy része nem is akar társat keresni, csak beregisztrál néhány ízléstelen képpel. Aztán várja a sok kanos barmot aki körbe lihegi majd. Nap végére meg ha összegyűlik 10-20 üzenet akkor bebizonyította magának, hogy még mindig dugható kategória.

2023. jan. 23. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!