Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan lány/nő, aki összejö...

Van olyan lány/nő, aki összejönne egy 33 éves férfival, aki nem tervez családot?

Figyelt kérdés
Tehát pl. magamat leírva nem vagyok túlságosan család centrikus, vagy úgy is írhatnám, hogy nem tudom magam elképzelni apa szerepben, inkább csak egy komoly kapcsolat érdekelne. Egy olyan lány, akivel megoszthatom az életemet. Elég kevés hasonló korú van, akivel csak azért nem jött össze a dolog, mert ő a jövőben szeretne családot. Ezt minden esetben szeretem megbeszélni már az elején, hogy ne raboljuk egymás idejét, pontosabban én ne raboljam az övét, mert nem ellenem dolgozik az idő. Én akár 40 körülivel is megismerkednék, ha tetszik a személyisége. És ezt nem kétségbe esésként kell értelmezni. Nem érdekből, hogy legyen hová költöznöm, mert van saját lakásom, csak szimplán bejönnek az idősebb korosztályból is bizonyos nők.

aug. 26. 11:54
1 2 3 4 5
 41/50 anonim válasza:
Itt ülnek álló nap, lesben várják kibe kössenek bele. Nehéz elképzelni milyen besavanyodott emberek lehetnek ezek. Kedvencem amikor nagy nehezen "kitriggerelik" az emberből a felháborodást (ami sokszor jogos), majd azt használják fel ellene. #6-os és #7-es ékes példája ennek. Hiába, valakinek szánalmasnak is kell lennie, nem de?😅
aug. 26. 18:31
 42/50 A kérdező kommentje:
Igen, ebben részben igazad van. Szeretnek trollkodni az emberek mert nincs jobb időtöltésük. Bennem is ilyenkor az merül fel, hogy milyen emberek lehetnek ezek. Ez az életük csúcspontja vajon? Így kompenzálják esetleg, hogy nekik hiányzik valami az életükből? Hát éljék csak ki magukat, ha ez nyújt nekik örömöt.
aug. 26. 22:07
 43/50 anonim válasza:
És ha véletlenül lesz gyerek?
aug. 28. 01:36
 44/50 anonim válasza:
Szerencsére létezik abortusz.
aug. 28. 01:40
 45/50 A kérdező kommentje:
Az utolsó kérdésre meg is adták egyből a választ. Bár hozzá kell tennem, nem tudom hogy adagolnám be a páromnak, hogy vetessünk el egy gyereket. Én sem vagyok egy érzéketlen tuskó, biztosan sajnálnám de nem érzem úgy hogy hiányozna egy gyerek.
aug. 28. 05:12
 46/50 anonim válasza:
Miért nem kötteted el magad? ;)
aug. 28. 07:10
 47/50 A kérdező kommentje:
Köszi, inkább kihagynám. Tudod létezik több fajta módszer is a védekezéshez.
aug. 28. 08:01
 48/50 anonim válasza:

42. Ezen az oldalon lehetetlen civilizáltan ismerkedni, mert bármit és bárhogyan írsz ki magadról, lesben áll a női kommandó, meg egy kisebb papucsférfi hadsereg, aki melléjük áll , hogy széttrollkodja. Próbáltam sokféleképpen - nem sikerült. És nem gondolom, hogy én írtam ki valamit rosszul. Kizárólat kötekedő, savanyú, rosszindulatú válaszokat, üzeneteket kaptam eddig.


Ha valaki ismerkedni akar, az nem így áll hozzá...

aug. 28. 10:48
 49/50 A kérdező kommentje:
Sajnos ez mindig benne van a pakliban, de ha valaki esetleg tényleg ír, hogy párkapcsolatot szeretne, akkor az legalább tényleg azt akar. Az ilyen társkeresőket már nem lehet komolyan venni.
aug. 28. 11:23
 50/50 anonim válasza:
Szia, lenne egy legjobb barátnőm. ( Igen jelenleg én vagyok az összekötő kapcsolat. -.-" :D Szóval rajtam keresztül ismerheted meg, de előttem velem kellene pár szót beszélni, ha nem baj. :D Én boldog párkapcsolatban vagyok. :) ) Ha nem zavar akkor támadni fogok a kérdéseimmel. :D
aug. 28. 16:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!