Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan lány/nő, aki összejö...

Van olyan lány/nő, aki összejönne egy 33 éves férfival, aki nem tervez családot?

Figyelt kérdés
Tehát pl. magamat leírva nem vagyok túlságosan család centrikus, vagy úgy is írhatnám, hogy nem tudom magam elképzelni apa szerepben, inkább csak egy komoly kapcsolat érdekelne. Egy olyan lány, akivel megoszthatom az életemet. Elég kevés hasonló korú van, akivel csak azért nem jött össze a dolog, mert ő a jövőben szeretne családot. Ezt minden esetben szeretem megbeszélni már az elején, hogy ne raboljuk egymás idejét, pontosabban én ne raboljam az övét, mert nem ellenem dolgozik az idő. Én akár 40 körülivel is megismerkednék, ha tetszik a személyisége. És ezt nem kétségbe esésként kell értelmezni. Nem érdekből, hogy legyen hová költöznöm, mert van saját lakásom, csak szimplán bejönnek az idősebb korosztályból is bizonyos nők.

aug. 26. 11:54
1 2 3 4 5
 11/50 anonim válasza:

"Értem én hogy egyenlőség, de..."

"Írjon a pasi"

Hát, szerintem meg nincs de. 2024 van. Annak is van üzenete ha a nő csak várja a szájába a sült galambot, mert a férfi sem akar olyan nőt, aki alá mindent oda kell rakni. Barom egyébként az értelmezés, mert ebből ilyet leszűrni hihetetlenül nagy baromság, és túlzás. Amelyik nő meg az ujját se tudja megmozdítani, annak a hiányával a férfi nem vesztett semmit.

aug. 26. 14:00
 12/50 A kérdező kommentje:

Hát hogy őszinte legyek én úgy gondolkodtam, mint ahogyan a 8-as válaszoló írt. Az, hogy valaki válaszolt még nem biztos hogy keres is társat, ezért nem akartam írni egyből, mert a lányok 90%-a unja, hogy folyton le kell vakarniuk magukról az olyanokat, akik random rájuk írnak. Szóval egyáltalán nem arról van szó, hogy nem merek kezdeményezni. Nem azt akartam ezzel, hogy nyerjék el a kegyeimet és írjanak, hanem hogy azért írjanak mert ők is szívesen ismerkednének. Ha egy lány nem keres partnert akkor úgy gondoltam nem fárasztom feleslegesen.

6-os sajnálom, hogy ezzel eljátszottam a bizalmadat, de tényleg nem arról van szó, hogy nem merek kezdeményezni.

aug. 26. 14:03
 13/50 anonim válasza:
Ha szerinted barom az értelmezés akkor lelked rajta. Végső soron lehet szembe is úszni az árral, nem velünk fogsz kitolni ;)
aug. 26. 14:04
 14/50 A kérdező kommentje:
Senkivel nem akarok kitolni, csak nem akartam nyomni a snassz nyomulós szöveget, mert sokan baleknak gondolják az olyanokat. Én kérek elnézést, amiért próbáltam tapintatos lenni és nem egyből lerohanni.
aug. 26. 14:08
 15/50 anonim válasza:
Szerintem amúgy az illető egy srác csak így akar trollkodni. 😂
aug. 26. 14:53
 16/50 anonim válasza:

Kérdező, én jeleztem, hogy igen, itt vagyok. Elvártam volna egy privát üzenetet ha ismerkedni akarsz, nem ezt a nyomi szöveget, mint amit a 4-es válaszodban írtál.


Egy üzenetben semmi nyomulás meg lerohanás nincs. Valahogy el kell kezdeni beszélgetni.

És amúgy nem, senkit sem kell levakarni akivel nem akar az ember kommunikálni, mert figyelmen kívül lehet hagyni, vagy feltalálták a tiltás gombot.

aug. 26. 15:03
 17/50 anonim válasza:
6. Na persze. Ha kiderülne, hogy egy izmos jóképű csávó, már rohannál is...
aug. 26. 15:30
 18/50 A kérdező kommentje:
Rajtam semmi nem múlik, írtam üzenetet. Nem akarom hogy határozatlannak gondolj.
aug. 26. 15:30
 19/50 anonim válasza:

"Elvártam volna egy privát üzenetet "


:----D


Amikre soha nem válaszoltok....

aug. 26. 15:30
 20/50 anonim válasza:

Kérdező, nincs jó ismerkedés itt! El ne hidd a nőknek, akik ide írtak, hogy adtak volna esélyt...ezek a nők csak húzzák itt az agyadat. Amint egy kicsit visszafogotabb stílusban írod ki a kérdést, nekiállnak arról pampogni, hogy jaj legyél tökös, írj üzenetet, miért nem írtál...

Micsoda képmutatás!

Amikor meg kiírod normálisan, hogy ismerkednél, meg rájuk írsz, akkor hirtelen minden nő eltűnik, az üzenetekre nem válaszolnak, te leszel a nyomulós gci.

aug. 26. 15:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!