Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan lány/nő, aki összejö...

Van olyan lány/nő, aki összejönne egy 33 éves férfival, aki nem tervez családot?

Figyelt kérdés
Tehát pl. magamat leírva nem vagyok túlságosan család centrikus, vagy úgy is írhatnám, hogy nem tudom magam elképzelni apa szerepben, inkább csak egy komoly kapcsolat érdekelne. Egy olyan lány, akivel megoszthatom az életemet. Elég kevés hasonló korú van, akivel csak azért nem jött össze a dolog, mert ő a jövőben szeretne családot. Ezt minden esetben szeretem megbeszélni már az elején, hogy ne raboljuk egymás idejét, pontosabban én ne raboljam az övét, mert nem ellenem dolgozik az idő. Én akár 40 körülivel is megismerkednék, ha tetszik a személyisége. És ezt nem kétségbe esésként kell értelmezni. Nem érdekből, hogy legyen hová költöznöm, mert van saját lakásom, csak szimplán bejönnek az idősebb korosztályból is bizonyos nők.

aug. 26. 11:54
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
Van 🙂
aug. 26. 12:21
 2/50 A kérdező kommentje:
Gondolod? Vagy esetleg te is ilyen vagy? :)
aug. 26. 12:28
 3/50 anonim válasza:
Utóbbi 😃 Tehát biztos forrásból tudom 😊
aug. 26. 12:34
 4/50 A kérdező kommentje:

Ja, így érthető :D

Nem fogok nyomulni, vagy egyből kérdezősködni, hogy korod, hová valósi vagy stb.. nem az én stílusom, jobban szeretem a spontán dolgokat, de ha szívesen beszélgetnél, akkor írj privátban nyugodtan. Ennyi esélyt adhat az ember magának, de nem fogok egyből tolakodni, az már az elején megöli az összhangot hogy szinte már csak a taj számodat nem kérem el :D

aug. 26. 12:44
 5/50 anonim válasza:
Gyereket sosem akartunk, és jól megvagyunk. Úgyhogy vannak ilyen nők.
aug. 26. 13:00
 6/50 anonim válasza:
Kérdező, ezzel a hozzáállással el is veszítetted az érdeklődésem 😄
aug. 26. 13:05
 7/50 anonim válasza:
A nő írjon rád? Micsoda fail :D Jótanács, ezt gondold újra, és a jövőben ne kövesd el újra ezt a hibát. A saját érdekedben mondom, mert manapság 1-1 apró hibán is elúszhat életed lehetséges párja.
aug. 26. 13:16
 8/50 anonim válasza:

Ha ennyivel elúszik az elete párja akkor nem valami nagy szám a csaj, ha lusta írni, mert olyan sztereotípiáknak él hogy a pasi írjon.

Ha a csávó írna meg egyből nyomulásnak tűnne, mint ahogy a sok incel instant ráír mindenkire.

Én sose paraznek hogy jaj hogy válogatom meg a szavaim meg ilyen apróságok ha csaj szerzesrol van szó, mert aki nyűgös az kopjon is ki, aki meg laza és emberi, nem berögzült valaki az úgyis írni fog, vagy válaszolni.

aug. 26. 13:22
 9/50 anonim válasza:
Bizony írjon a pasi, ez a minimum 😉
aug. 26. 13:26
 10/50 anonim válasza:
Értem én hogy egyenlőség, de azért még mindig az a jellemzőbb hogy a férfi tegye meg az első lépést. Van annak egy üzenete ha nem teszi, lehetséges hogy később is a nőnek kell majd mindenben hajtania jobban. Szerintem erre utalhatott a 6-os. És azt se hinném nyomulásnak tünne, hiszen ez ismerkedős kérdés, és a lány is kifejezetten megadta a jelet. De tényleg nem kötekedésből mondom ezt, hanem építő jelleggel.
aug. 26. 13:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!