Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan lány/nő, aki összejö...

Van olyan lány/nő, aki összejönne egy 33 éves férfival, aki nem tervez családot?

Figyelt kérdés
Tehát pl. magamat leírva nem vagyok túlságosan család centrikus, vagy úgy is írhatnám, hogy nem tudom magam elképzelni apa szerepben, inkább csak egy komoly kapcsolat érdekelne. Egy olyan lány, akivel megoszthatom az életemet. Elég kevés hasonló korú van, akivel csak azért nem jött össze a dolog, mert ő a jövőben szeretne családot. Ezt minden esetben szeretem megbeszélni már az elején, hogy ne raboljuk egymás idejét, pontosabban én ne raboljam az övét, mert nem ellenem dolgozik az idő. Én akár 40 körülivel is megismerkednék, ha tetszik a személyisége. És ezt nem kétségbe esésként kell értelmezni. Nem érdekből, hogy legyen hová költöznöm, mert van saját lakásom, csak szimplán bejönnek az idősebb korosztályból is bizonyos nők.

aug. 26. 11:54
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

Az én hibám volt mert általánosítottam :D

Hát vagy kapok választ, vagy nem. Nem akartam, hogy azt higgye rólam, gyáva vagyok, és nem merek írni. Most viszont még rosszabb, mert bunkónak is hihet akár.

aug. 26. 15:34
 22/50 anonim válasza:
21. Mondjuk annyira valóban lehetnél tökös, hogy nem adsz 1-2 frusztrált nő véleményére. Ha írsz, írsz. Ha nem, nem. Mert így vagy úgy döntöttél, kész. Tudod, vannak nők, akik mindenben csak a rosszat látják meg. Aki csak kötekedik, az valójában nem akar ismerkedni!
aug. 26. 15:37
 23/50 A kérdező kommentje:
Adok a véleményére. Nem tudtam milyen típusú nő. Gondoltam ide írok, mert hatha vannak olyanok akik őszintén örülnének egy párkapcsolatnak. A tinder és hasonlók annyira elcsépeltek már, ráadásul erőltetett az egész és mára már inkább szexpartnert keresnek nem is élettársat
aug. 26. 15:39
 24/50 anonim válasza:
23. Ami a Tindert illeti, én is így látom. Nem tudom, hogy vehetnék komolyan egy olyan appot, ami a pénzem lehúzásában érdekelt.
aug. 26. 15:42
 25/50 anonim válasza:
22-es nagy igazság! Kérdező, azért mert van itt az oldalon is pár elmebeteg aki már arra is erőszakot kiállt, mert rá mersz nézni egy nőre, szerencsére még nem ez lesz az általános. Vagy ugyanez igaz pl a kontroll kapcsán, van aki már akkor ezen örjöng ha csak megkérdezed milyen napja volt. Szóval az idiótákat fel kell ismerni és nem foglalkozni velük, de a véleményükre adni az szerintem elég nagy hiba. A legtöbb nő azért szerencsére még nem ilyen. Javaslom nyugodtan írj rá bárkire aki szimpatikus és kezdeményezz bátran, ha normális vagy a többség nem fogja tolakodásnak venni. Aki meg igen azért nem kár, az annyit is ér.
aug. 26. 15:43
 26/50 A kérdező kommentje:
Totál igazad van. Akár így lesz, akár úgy legalább felmértem a helyzetemet. Hát ha lesz itt olyan aki szintén keres párt, akkor majd ráírok. Személyesen pedig mindig szoktam kezdeményezni, még akkor is ha néha rám sem néz a nő. Veszíteni ugye nincs mit, a neten viszont ki tudja ki milyen módon reagálja le, hogy egyszer csak ráírnak. Az én hibám volt. Legközelebb, ha valaki ismerkedne akkor az jelezze és írni fogok, biztos lehet benne.
aug. 26. 15:49
 27/50 anonim válasza:
Én és egy haverom is badoom találtuk meg a jelenlegi párunkat. 😊 Sokan vissza se írnak persze de ha türelmes vagy akkor megtalálod a párod. A tinderhez képest sokkal de sokkal olcsóbb.
aug. 26. 15:50
 28/50 anonim válasza:

#17 Senkinek sem rohannék 🙂


#19 Én mindenkinek szoktam válaszolni. Bár van itt egy srác, aki tudtán kívül minden kommentemre elküldi ugyanazt az ismerkedős szöveget 😄 Neki természetesen nem írok, főleg úgy, hogy nemrég már tisztáztuk más típusú kapcsolatot részesítünk előnyben.

aug. 26. 15:51
 29/50 A kérdező kommentje:
Hát, tényleg köszi a tippet, de az ilyen oldalakat inkább kihagynám.
aug. 26. 15:51
 30/50 A kérdező kommentje:
28-as, te az első válaszoló vagy? Mert írtam privátban.
aug. 26. 15:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!