Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan lány/nő, aki összejö...

Van olyan lány/nő, aki összejönne egy 33 éves férfival, aki nem tervez családot?

Figyelt kérdés
Tehát pl. magamat leírva nem vagyok túlságosan család centrikus, vagy úgy is írhatnám, hogy nem tudom magam elképzelni apa szerepben, inkább csak egy komoly kapcsolat érdekelne. Egy olyan lány, akivel megoszthatom az életemet. Elég kevés hasonló korú van, akivel csak azért nem jött össze a dolog, mert ő a jövőben szeretne családot. Ezt minden esetben szeretem megbeszélni már az elején, hogy ne raboljuk egymás idejét, pontosabban én ne raboljam az övét, mert nem ellenem dolgozik az idő. Én akár 40 körülivel is megismerkednék, ha tetszik a személyisége. És ezt nem kétségbe esésként kell értelmezni. Nem érdekből, hogy legyen hová költöznöm, mert van saját lakásom, csak szimplán bejönnek az idősebb korosztályból is bizonyos nők.

aug. 26. 11:54
1 2 3 4 5
 31/50 anonim válasza:
Igen, válaszoltam is.
aug. 26. 16:03
 32/50 anonim válasza:

25. "van aki már akkor ezen örjöng ha csak megkérdezed milyen napja volt."


Na igen. Sablonos - mondják. És? Én is sablonos válaszokat kapok. Amúgy egy anonim oldaltól nem is tudom, mit várnak itt emberek (oda-vissza). Igen, megkérdezem, mert érdekel az adott ember (nő, adott esetben). Ha nem válaszol, akkor nem válaszol. Nem kötelező. De a rosszindulatú kötekedés róluk állít ki bizonyítványt, nem rólam, aki bevállaltam, hogy ismerkedek. Én csinálok magamból céltáblát, nem ők. Ahhoz nem kell nagy bátorság, hogy az ismerkedni szándékozó emberen gúnyolodjanak, ghostingolják, röhögjenek, visszaírjanak valami gorombát. Azt én is tudom!

aug. 26. 16:19
 33/50 anonim válasza:

28. "Bár van itt egy srác, aki tudtán kívül minden kommentemre elküldi ugyanazt az ismerkedős szöveget "


Jó, hát azt nem állítom, hogy nem kell minimálisan megszűrni a felhozatalt. Sőt, inkább a szűrésre bátorítanálak - főleg elnézve ezt a rengeteg párkapcsolati problémát - mert sok sztori landol ott szerintem.


F

aug. 26. 16:23
 34/50 A kérdező kommentje:
Aki elkezd örjöngeni azt élből ignorálom. Tudom, hogy kivel érdemes elkezdeni egy beszélgetést és ki az akivel felesleges.
aug. 26. 16:24
 35/50 anonim válasza:
Akkor jó, már képben vagy :) Nekem ez az egész örjöngés még újszerű élmény volt, meg a gyakorlatilag bármin megsértődés. Régen nem volt ez így, pár éve nagyon megszaladt. Na de abbahagyom az offolást, sok sikert és találd meg akit keresel!
aug. 26. 16:27
 36/50 anonim válasza:

Aki normálisnak tűnik, az is bármikor bekattanhat 😬

Legutóbbi “élményem”, állítólag 41 éves férfival váltottam pár üzenetet, pillanatokon belül tolta a Facebookját…

Én meg mondtam, hogy ő tuti nem 41 - amúgy 50 körülinek nézett ki.

Annyi mocskot és szidalmazást egy üzenetben még életemben nem olvastam, amit erre válaszul kaptam 😄

Nem hat meg, hiszen amiket írt, mind róla szól 🙂

aug. 26. 16:33
 37/50 anonim válasza:
1-es voltam 😛
aug. 26. 16:34
 38/50 anonim válasza:
36. Mondjuk még jó, hogy időben előjött a kattja. Nem a párkapcsolati problémák rovatban találjuk meg a sztoridat "fél éve vagyunk együtt és nem értem a viselkedését" típusú leírásokkal.
aug. 26. 16:36
 39/50 anonim válasza:

36 os


Az egy 50-es papi volt, 40 nek hazudva magát 😁

aug. 26. 17:01
 40/50 A kérdező kommentje:

Erről írogattam. Rengeteg fura, sőt idióta alkat van a neten így nem könnyű a pár választás. Jó, persze nem keresek kétségbe esetten élettársat, hogy legyen már minél előbb, csak az ember mégis igényli így 30 után hogy együtt élhessen valakivel.

35-ös köszi a biztatást!

aug. 26. 17:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!