Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan hölgy aki házas és...

Van olyan hölgy aki házas és nem mennek otthon jól a dolgok? Lenne kedvetek beszélgetni privátban róla? Székesfehérvár környékén élek.33 éves Férfi vagyok házas.

Figyelt kérdés
Bele mennék egy szeretői kapcsolatba is. Csak az válaszoljon aki nem le néző stb. 190 cm 85 kg kék szemű Szőkés barna sportos vagyok.

aug. 24. 17:38
 1/8 anonim válasza:

Valj el akkor.


Ja nem tudsz, bocs kitalalom: ELETHELYZETED van, amiben csak ez a megoldas 🤣🤣🤣

Tele veletek a gyakori (is).

aug. 24. 18:14
 2/8 anonim válasza:
Feleséged elérhetőségét megkaphatom? Én is benne lennék vele egy hosszútávú szeretői kapcsolatban, ha már rossz a házassága.
aug. 24. 19:36
 3/8 anonim válasza:
Viccnek is rossz, esélytelen hogy találsz nőt szexre a neten
aug. 24. 19:58
 4/8 anonim válasza:
A kettesnek küldd át a feleséged elérhetőségét, had dugja meg!!! Legyél legalább ebben fair.
aug. 24. 20:09
 5/8 anonim válasza:
Verd ki inkább, és törődj bele, hogy ha már házasságra adtad a fejed, ennél több már nem fog jutni neked az életben.
aug. 24. 21:26
 6/8 anonim válasza:
A kérdező felesége vagyok: valaki végre szabadítson meg ettől a szerencsétlentől!
aug. 25. 08:44
 7/8 anonim válasza:
Gyere csajszi majd én felszabadítalak 🤣
aug. 28. 08:07
 8/8 anonim válasza:
Még mindig nem kaptam meg az asszony elérhetőségét :-(
aug. 28. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!