Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Első randi óta, olyan mintha...

Első randi óta, olyan mintha kevésbé lenne érdeklődő!??

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megvolt az első randi egy lánnyal, tök jól éreztem magam és azt láttam hogy ő is jól érzi magát. Pár órát dumaltunk sétáltunk, aztán megbeszeltuk hogy szeretnénk folytatást.

Viszont azóta mégis olyan mintha kevésbé érdeklődne, ugyanúgy rengeteget beszélünk, de többnyire azért mert írok neki, kérdezek és lényegében válaszol. De visszafele olyan mintha nem igazán érdeklődne.


Szerintetek!?


aug. 25. 14:40
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Kedves 39. Válaszoló!


Nem keresek barátságot, gyerekkori barátaim vannak, akikben maximálisan megbízok, nincs szükségem új barátokra!

Eléggé bizalmatlan vagyok már az emberek felé, nem lettem vele rosszban, szimplán nem beszélek vele többet, nem tiltottam, nem töröltem. Csak megszakítottam a kapcsolatot, és nyilván beszélgethettünk volna még, de számomra undorító dolog, ha valaki nem őszinte! Főleg annak ellenére hogy többször is kértem hogy legyen őszinte, hogy mit szeretne, szeretne -e találkozni.

De mindig csak hárított, hogy igen nagyon szeretne találkozni velem.

Miközben csak annyit kellett volna közölni hogy bocsi de nem voltál annyira szimpatikus élőben és kész.

Azzal hogy szórakozunk a másikkal, nem fog sem barátságot kialakítani se semmit!

Szerencsére a viselkedése miatt a végén már eléggé elveszítettem az érdeklődést iránta, így konnyebb volt elengedni is!


Szóval nem, határozottan nincs szükségem ilyen barátságra, ahol a másik fél még csak őszinte sem tud lenni!


Az pedig hogy én legyek a lelki szemetese, vagy hogy majd megkapja a törődést tőlem, felejtős!!


Nagyon nem így működnek az emberi kapcsolatok, nálam meg kifejezetten nem.

Nem forditok energiát olyan emberekre, akik nem érdemlik meg!


Inkább fordítom azt az energiát magamra, vagy a meglévő barátaimra!

szept. 7. 07:28
 42/45 anonim válasza:

"Nagyon nem így működnek az emberi kapcsolatok, nálam meg kifejezetten nem.


Nem forditok energiát olyan emberekre, akik nem érdemlik meg!


Inkább fordítom azt az energiát magamra, vagy a meglévő barátaimra!"


Korrekt. Szerintem ezt nagyon jól látod, kérdező. Bárcsak több ember követné a te elveidet és hozzáállásodat! Sokan ott maradnak a nő körül legyeskedve, hátha majd meggondolja magát. És mindkét fél barátságot hazudik, holott valójában semmi köze a valódi barátsághoz a kialakult helyzetnek, pont azért is amit írsz, hiszen az egyik fél képtelen az őszinteségre. Tehát ilyenkor inkább az a felállás hogy a férfi nyal a nőnek és ingyen figyelmet ad neki, cserébe meg semmit ne várjon el hiszen ki van mondva "barátkoznak". És tudom van őszinte férfi női barátság, de az nagyon nem ilyen. A nő itt többnyire marad megbízhatatlan, ha neked lenne rá szükséged valamiben akkor nem elérhető, eltűnik, mással van, ignorál. Utólag persze magyarázkodik és hárít, akár téged hibáztatva. Szóval aki olvassa ezeket a sorokat, gondolkozzon el ezen! Sokat javítana a jelenkori helyzeten, ha a többség ilyenkor megszakítani az ismerkedést a másik féllel, ahogy kérdező tette. Igazából én csak azokat a barátzónáztatott férfiakat szoktam sajnálni, akik nem is tudják ott vannak, mert sötétségben és hazugságban tartja őket a másik fél, esetleg még szándékosan bíztatja és hitegeti is, csak hogy bent tarthassa őket a talonban. Abban a talonban amiről ő is tudja sose fognak kelleni neki, de az ingyen figyelem, törődés és egó tuning az kell. Az ára meg nem számít, hiszen mások fizetik meg.

szept. 7. 10:52
 43/45 anonim válasza:
#41: A 40-es vagyok, szerintem tisztességesen és okosan cselekedtél. Fiatalabb koromban én is beleestem abba a csapdába, hogy a nekem tetsző lányokkal nem lett semmi, de nem akartam rosszban lenni velük, és hogy őszinte legyek, abban is reménykedtem, hogy majd idővel megváltozik a velem kapcsolatos hozzáállásuk. Próbáltam fenntartani az érdeklődésüket, kedveskedni nekik, odafigyelni rájuk, miközben ők egy szóval sem mondták, hogy nekik ez nem kell, ez így nem okés, és gyakorlatilag hülyét csináltam magamból. Vártam volna, hogy akkor ők is viszonozzák ezt egy kis odafigyeléssel, legalább annyival, hogy néha beszélgetnek velem, de semmi. Ha hetekig nem kerestem őket, akkor ők sem engem. Amikor mondtam nekik, hogy nem leszek teher számukra, akkor persze rögtön azzal jöttek, hogy már ők is éppen keresni akartak engem, és hogy ne tűnjek el, mert ugyanolyan fontos vagyok nekik, mint más. Utána természetesen minden folytatódott a régi kerékvágásban. Végül tanultam ezekből az esetekből, ma már hanyagolom az ilyen embereket. Ha valaki "barátságot" kínál fel, élből elutasítom, aztán meg ilyenkor ők sértődnek meg, mert nem akarok udvari bolondot játszani, és mert jól tudom, hogy ebből sosem lenne barátság, és egyenlőtlen viszony lenne. Ha két ember nem ugyanazt akarja egymástól, abból sosem születik jó dolog. Amúgy a legtöbb ember gyáva, nem fogja megmondani, hogy "nem tetszel", "nem akarok veled találkozni", csak arra van szükségük, hogy törődj velük, segíts nekik, ha bajuk van, vagy legtöbbször egyszerűen még emberszámba sem vesznek, teljesen elfelejtkeznek rólad.
szept. 7. 17:31
 44/45 anonim válasza:

"Amikor mondtam nekik, hogy nem leszek teher számukra, akkor persze rögtön azzal jöttek, hogy már ők is éppen keresni akartak engem, és hogy ne tűnjek el, mert ugyanolyan fontos vagyok nekik, mint más. Utána természetesen minden folytatódott a régi kerékvágásban."


Na igen, ezek meglehetősen általánosak sok nőnél. Ha figyel az ember felismeri a mintáztot, és tényleg idővel megtanulja szűrni, elkerülni, és ignorálni ezeket a hazug, képmutató nőket. Manapság annyit romlott még a korábbihoz képest is a helyzet, hogyha te ilyet mondasz nem leszel neki teher, lehetséges hogy örjöngésbe kezd, és téged hoz ki manipulálós nárcisztikusnak, majd letilt/ghostingol. A lényeg hogy a pici és ártatlan lelke és egója megnyugodjon, hogy nem ő volt a rossz és nem is benne volt a hiba. Hanem mindig a másikban és a többi emberben.

szept. 7. 17:37
 45/45 A kérdező kommentje:

Igen, sajnálom hogy hülyére vettek.

Sajnos nem ő volt az első aki ezzel jött, valószínűleg nem is az utolsó!

De tisztáztam már mindenkivel hogy nálam a barátság mem így működik.

Nem attól lesz valaki a barátom hogy az szeretne lenni, ki kell érdemelni.


Nálam pedig főleg nem, hisz kevés barátom van, de mind gyerekkoromtól végigkísérte az életem. És mai napig megvagyunk egymásnak, számíthatunk egymásra.


Szóval nem, köszönöm nincs szükségem hazug nőszemélyekre.


Nem akarom ápolgatni senkinek sem a lelkét 😅

Inkább töltöm mással az időmet!


Nem vallom magam annyira jóképűnek, elfogadtam inkább magam úgy ahogy vagyok.

Ha valakinek megfelel akkor megfelel, ha nem akkor viszontlátásra!


Ettől függetlenül elvárom hogy őszinte legyen, és közölje, és ne szórakozzunk egymással, mert azzal nem ér el semmit, csak azt hogy jobban megutáltatja magát illetve nyilván fájóbb dolog is, de hát ebbe nem gondolnak bele, mert csak a saját EGO kell hogy fennmaradjon náluk!

Jól esik ha törődsz velük, érdeklődsz.

Csak ez nem így működik.


Egy kapcsolathoz két ember kell, ugyanígy egy barátsághoz is!!

szept. 7. 20:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!