Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Első randi óta, olyan mintha...

Első randi óta, olyan mintha kevésbé lenne érdeklődő!??

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megvolt az első randi egy lánnyal, tök jól éreztem magam és azt láttam hogy ő is jól érzi magát. Pár órát dumaltunk sétáltunk, aztán megbeszeltuk hogy szeretnénk folytatást.

Viszont azóta mégis olyan mintha kevésbé érdeklődne, ugyanúgy rengeteget beszélünk, de többnyire azért mert írok neki, kérdezek és lényegében válaszol. De visszafele olyan mintha nem igazán érdeklődne.


Szerintetek!?


aug. 25. 14:40
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
Szerintem lehet még esélyed. Most egy ideig ne te kezdeményezd a beszélgetéseket és figyeld meg, hogy ő ír-e.
aug. 25. 14:57
 2/45 anonim válasza:

Mondtál valamit, ami esetleg nem tetszett neki?

Amúgy ne legyél szomorú, még lehet ebből valami

aug. 25. 14:58
 3/45 A kérdező kommentje:

Nem egyébként semmi olyat nem mondtam.

Meg tényleg tökre gyorsan válaszol ugyanúgy.

Szivezgeti az üzeneteket.

Csak szimplán visszafelé kevésbé látom hogy érdeklődne, a napomról vagy bármi.

Előtte viszont érdeklődő volt.


Nyilván nem engedem el, mert jól éreztem tényleg vele magam. És majd a következő randin úgy is kiderül hogy mi volt a gond.

aug. 25. 15:00
 4/45 anonim válasza:
Lehet, hogy történt vele valami és amúgy nem veled van a baj, hanem szomorú valamiért
aug. 25. 15:03
 5/45 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mert nem jön le hogy bármi miatt most szomorú lenne, elég sok mindent megoszt velem.

Passz, abszolút nem értem. Csak furcsa hogy azóta vettem észre azt hogy kevésbé érdeklődik. Na de majd elválik a másodiknál úgy is, személyesen jobban érzékelhető lesz hogy mit szeretne

aug. 25. 15:08
 6/45 anonim válasza:
Egyszerűbb lenne megkérdezni hogy miért viselkedik másképp, nem?
aug. 25. 15:36
 7/45 A kérdező kommentje:
Egyszerűbb lenne, csak nem tudom milyen néven venné. Rontani meg nem akarom a helyzetet 😅
aug. 25. 15:39
 8/45 anonim válasza:
Mondd azt neki hogy észre vetted hogy másképp áll hozzád vagy másképp viselkedik. Kérdezd meg hogy miért? Így legalább tisztázzátok ezt. Valószínűleg még jól is esne neki ha látná mennyire odafigyelsz rá. És hidd el sokszor mi nők észre se vesszük magunkon ha másmilyenek vagyunk, szóval lehet nincs is oka hogy ilyen veled.
aug. 25. 15:48
 9/45 anonim válasza:
Ha esetleg nem akar folytatást, akkor azzal úgysem ronthatsz már sokat a dolgon, ha megkérdezed, hogy mi van. És ha esetleg nem akar folytatást, akkor ez legalább időben kiderülhet. Lehet, hogy bizonytalan, lehet, hogy nem jöttél be neki, nem tudom, de igazából én is azt mondanám, hogy ha nagyon teperne érted, akkor ő is többet tenne bele a beszélgetésekbe.
aug. 25. 17:08
 10/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Jelenleg annyi a terv, hogy elhivom második randira is, ha eljön ott pedig felhozom ezt a dolgot, mert személyesen talán sokkal komfortosabb megbeszélni mint chaten számon kérni lényegében.


Aztán majd kiderül hogyan tovább!

aug. 25. 17:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!