Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Első randi óta, olyan mintha...

Első randi óta, olyan mintha kevésbé lenne érdeklődő!??

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megvolt az első randi egy lánnyal, tök jól éreztem magam és azt láttam hogy ő is jól érzi magát. Pár órát dumaltunk sétáltunk, aztán megbeszeltuk hogy szeretnénk folytatást.

Viszont azóta mégis olyan mintha kevésbé érdeklődne, ugyanúgy rengeteget beszélünk, de többnyire azért mert írok neki, kérdezek és lényegében válaszol. De visszafele olyan mintha nem igazán érdeklődne.


Szerintetek!?


aug. 25. 14:40
1 2 3 4 5
 11/45 anonim válasza:
Sok sikert!
aug. 25. 17:16
 12/45 anonim válasza:
Hajrá
aug. 25. 17:18
 13/45 anonim válasza:
Igazad lehet, elég baj hogy már itt tartunk hogy manapság sokan az ilyet is számonkérésnek vehetik. Holott kettőtök dolga nem csak az övé, rád is hatással van, meg az egész ismerkedésetekre. Na de mindegy, ha már biztosra mész, akkor sok sikert a 2. randihoz! Majd írd meg végül nekünk mi lett a megoldás, szerintem sokakat érdekelne akik írtak vagy követték a kérdést.
aug. 25. 20:58
 14/45 A kérdező kommentje:
Mindenképpen. És köszönöm mindenkinek a válaszát és tanácsát!
aug. 25. 22:36
 15/45 anonim válasza:
Kicsit tűnj el. Majd írni fog, ne félj ;---)
aug. 26. 08:09
 16/45 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Igen ezt a taktikát alkalmaztam most, tegnap este eltűntem, írt hogy jó éjt, aludjak jól.

Arra válaszoltam, azóta nem írtam semmit.

De ő sem.


Valószínűleg szépen lassan el is engedem a dolgot. Köszi a tanácsot!


Süllyedő hajóért kár kapkodni 😁

aug. 26. 14:14
 17/45 anonim válasza:
Kérdező, ha még nem ismernéd javaslom a slow fade jelenségnek olvass utána. Sajnos manapság online a legtöbb ember már nagyon nem őszinte. Vagy akár még friss ismerettségben sem, hiába volt élő találkozó.
aug. 26. 14:27
 18/45 A kérdező kommentje:

Azóta hogy nem kerestem rám írt, mintha minden rendben lenne 😅

Na további tanácsok?

aug. 26. 17:23
 19/45 anonim válasza:

Mit írt? Milyen hangnemben?

A részletek nélkül nehéz segíteni és tudni mi a valós szándéka veled

aug. 26. 17:44
 20/45 A kérdező kommentje:

Csak írt hogy


Szia! Mi újság? Hogy vagy?


Aztán érdeklődött felőlem. Most tök normális.


Mi lehet az oka? Rájött hogy hiányzik neki a törődés amit megkapott?


Abszolút nem értem tényleg.

aug. 26. 18:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!