Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Első randi óta, olyan mintha...

Első randi óta, olyan mintha kevésbé lenne érdeklődő!??

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megvolt az első randi egy lánnyal, tök jól éreztem magam és azt láttam hogy ő is jól érzi magát. Pár órát dumaltunk sétáltunk, aztán megbeszeltuk hogy szeretnénk folytatást.

Viszont azóta mégis olyan mintha kevésbé érdeklődne, ugyanúgy rengeteget beszélünk, de többnyire azért mert írok neki, kérdezek és lényegében válaszol. De visszafele olyan mintha nem igazán érdeklődne.


Szerintetek!?


aug. 25. 14:40
1 2 3 4 5
 31/45 anonim válasza:

28. Lehet unalom is. Velem megesett már olyan, hogy a lány érdeklődött folyamatosan, közben meg az összes további randit lemondta, kitalált valamit, hogy épp miért nem ér rá. Közben meg ő érdeklődött!


És ez ment hetekig, aztán meguntam. Kár volt a rápazarolt időért...

aug. 28. 10:51
 32/45 A kérdező kommentje:

Egyelőre nem mondott le semmit, nekem két nap jó a héten, sajnos neki pont nem. Szóval talán a jövőhét jó lesz mindkettőnknek.

Bízom benne hogy ténylegesen szeretné, és nem szórakozni szeretne. És sajnálom hogy így jártál, és abszolút megértem hogy kár volt az időért, illetve nyilván nagyon bosszantó is lehetett.


Akkor inkább ne keressen, ha nem érdekled, annál rosszabb ha "kamuból" reményeket ad arra hogy minden fasza..

aug. 28. 12:00
 33/45 anonim válasza:
#32: A legtöbb ember gerinctelen, és sajnos a nők - akik elvileg empatikusabbak, érzékenyebbek stb. - is nagymesterei ennek a műfajnak. A legtöbben nem hogy a szemedbe nem merik megmondani, hogy "bocs, de nem", de még neten sem vállalják az esetleges konfrontációt. Amíg ajnározod őket, szépeket mondasz nekik, addig nincs veled semmi bajuk, hizlalják a májukat, de képtelenek kinyögni, hogy "nem jössz be nekem, ne pazarold az idődet és az energiádat". Ha meg kicsit jobban rájuk nyomulsz, kezdeményezel, akkor jön a nagy koppanás, holott előtte azt hitted, hogy minden oké, hiszen elfogadták pl. a bókjaidat.
aug. 29. 20:51
 34/45 anonim válasza:
Sok nő esetében még a mindent nyélből hárítás is vicces. Hogy károkat okoz a hitegetéssel vagy a ghostinggal, de közben ha megkérdeznék miért teszi, egyből a másik félre mutogatna, hogy miatta. Hogy azért nem őszinte, mert fél tőle hogy erőszakos lenne a másik fél, nem értené a nemet stb. Ez viszont többnyire két okból is nevetséges kamu, az egyik ok hogy semmibe nem tartana megírni a nemet, majd utána tiltani le. Ha már ennyire fél a következményektől, és konfrontációtól. A másik dolog hogy érdekes módon amikor kánonba kell a férfiakat szídni és okolni mindenért, na olyankor nincs meg ez a félelem, fura módon. Vagy amikor olyan aljas húzásokat kell elkövetni amiről tudja hogy a férfin csattan csak épp ennyire nem érdekli, na olyankor sincs sehol ez a nagy félelem. Szóval nem, ez sokkal inkább a tiszteletlenségről szól, az önzésről, egoizmusról, és arról hogy megteheti. És hogy a jelenlegi trendek miatt sokan képesek felmenteni érte, és gyakorlatilag a hülyített majd otthagyott áldozatot hibáztatni, pusztán soviniszta okokból. Arról nem is szólva hogy a férfi aki udvarol, tehát a ghosting vagy hülyítés többszörösen kicseszés vele. Régen ez egyértelmű volt, manapság már azt is kegynek állítják be sokan, ha egy nő udvaroltat magának, vagy épp szóba áll valakivel.
aug. 29. 21:00
 35/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat, ezt én is észrevettem sajnos. Legalábbis a legutóbbi hölgy személy sem mondta ki a nemet, csak lelki gondjai voltak, arra hivatkozott. Aztán elengedtem, de jól is tettem. Rá egy hétre már kapcsolatban volt 😅


A jelenleginél más a helyzet, ugyanúgy dumálunk egész nap konkrétan, szerintem simán csak visszahúzódóbb, félénkebb, de majd ezt úgy is átbeszélem vele személyesen. Hogy mik a tervei.

aug. 29. 22:41
 36/45 anonim válasza:
A személyesen az egy nagyon jó ötlet. És ha rám hallgatsz, akkor hirtelen, a semmiből előhúzva kérdezd majd meg, hogy készületlenül érje :)
aug. 29. 23:09
 37/45 A kérdező kommentje:

Mindenki aki hozzászólt köszönöm.

Talikba benne volt, de megkérdeztem a konkrét véleményét, hogy mit szeretne.

Friend zone lett a vége, szeretett volna talizni, de mint barát a baráttal.

Szóval off lett a vége, barátság sem lesz belőle, nem barátokat keresek.

szept. 5. 10:37
 38/45 anonim válasza:
Hát legalább nem kamuzott mint sokan mások, hogy nem tudja, majd kialakul, lehet bármi, meglátjuk és társai. De azért nyilván ha nem kérdezed meg egyértelműen, akkor simán sunnyogott volna ezzel, és kiélvezte volna az extra figyelmet még így is, hogy alapból tudja hogy csak barátzónába vagy neki jó.
szept. 5. 17:00
 39/45 anonim válasza:
Miért nem szeretnél barátokat? Ha ez egy normális ember, máris lekoptatod, csakmert nem akar kapcsolatot?
szept. 5. 17:54
 40/45 anonim válasza:
Sajnálom, hogy nem jött össze, de legalább kiderült, hogy mi a helyzet. Szerintem jól tetted, hogy nem barátkozol vele, hiszen te nem ezt keresed, te többet szeretnél, ő meg nem, így ennek nem sok értelme lett volna. Ilyenkor a "barátság" amúgy is annyiból áll a csajok részéről, hogy néha löknek neked egy kis szeretetmorzsát, és közben játszhatod a lelki szemetest, míg a végén közlik veled, hogy összejöttek valaki mással. Egyébként sajnos sejtettem, hogy valami ilyesmi lesz a vége az ismerkedéseteknek. Ha valakit nagyon érdekelsz, az általában lelkesebb, érdeklődőbb, néha még nyomul is, ő meg visszahúzódott egy kicsit. Szóval joggal voltak kételyeid, de legalább viszonylag hamar tisztázódtak a dolgok, és másik csaj után tudsz nézni.
szept. 5. 19:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!