Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Első randi óta, olyan mintha...

Első randi óta, olyan mintha kevésbé lenne érdeklődő!??

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megvolt az első randi egy lánnyal, tök jól éreztem magam és azt láttam hogy ő is jól érzi magát. Pár órát dumaltunk sétáltunk, aztán megbeszeltuk hogy szeretnénk folytatást.

Viszont azóta mégis olyan mintha kevésbé érdeklődne, ugyanúgy rengeteget beszélünk, de többnyire azért mert írok neki, kérdezek és lényegében válaszol. De visszafele olyan mintha nem igazán érdeklődne.


Szerintetek!?


aug. 25. 14:40
1 2 3 4 5
 21/45 anonim válasza:

Sok nő elvárja hogy mindig a férfi keresse. De ha igazán hiányzik neki valaki akkor félre teszi az egoját és kezdeményez.

Szerintem kérdezd meg tőle hogy mi a szándéka veled? Mit szeretne?

aug. 26. 18:16
 22/45 anonim válasza:
Lehet, hogy nem volt biztos abban, hogy neki is tetszel.
aug. 26. 18:19
 23/45 anonim válasza:
Lesz második randitok, nem? Azon beszéljétek meg, hogy mit is akartok egymástól
aug. 26. 18:23
 24/45 A kérdező kommentje:
Igen lesz. Majd elválik, mert a hetet végig lemondta hogy neki nem jó.
aug. 26. 21:37
 25/45 anonim válasza:
Elég zavaros csajnak tűnik. Nekem erős a gyanúm, hogy ki akar hátrálni a dologból, vagy talonban tart téged, és még az is lehet, hogy egy (vagy több) másik srác is van a háttérben. Lehet, hogy én gondolom rosszul, de ha én nagyon akarnék valakit, akkor keresném őt, érdeklődnék, és alig várnám, hogy megint találkozzunk. Szerintem nyugodtan kérdezd meg, hogy mit gondol kettőtökről, mert nem fogsz örökké rá várni, neked is jogod van ahhoz, hogy ne nézzenek hülyének. Ha erre beléd áll, és elkezd problémázni, hogy miért mered számon kérni, akkor egyértelmű, hogy nem akar tőled semmit. A nők gyakran csinálják azt, hogy a pasit próbálják besározni, vádolni, agresszívnak nevezni, holott a férfi csak szeretne tisztán látni, de rögtön számonkérésként tálalják azt, ha kérdezni mersz (a támadás a legjobb védekezés, ráadásul így a másikban próbálnak bűntudatot kelteni, és úgy tesznek, mintha nem ők hülyítették volna a pasit).
aug. 27. 21:43
 26/45 anonim válasza:
Az előttem lévőnek tökéletesen igaza van
aug. 27. 21:50
 27/45 anonim válasza:
Szerintem is, tökéletes összefoglaló 25-ös. Annyi de annyi ilyen "hibátlan" nőbe futottam az elmúlt egy év folyamán, hogy az már döbbenetes. És valóban ez a tanulság, aki elkezd hőbörögni, ott már ne is állj neki csitítani vagy magyarázkodni, hanem instant kuka. Mert annyit is ér, ha még ezek után neki áll feljebb akkor az egy jellemhulladék. És olyankor jobb is hogy az ember még időben megszabadult tőle, ha közelebb kerülnétek sokkal de sokkal rosszabb lenne a helyzet.
aug. 27. 21:54
 28/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsod!

Így hogy közel egy napra mellőztem, és nem kerestem. Ő keresett, és teljesen másképp viselkedik. Konkrétan két nap volt amikor ilyen furcsán viselkedett, randi előtt 1-2 nappal, majd randi után 1 nappal.


Természetesen, ezt a dolgot megfogom beszélni vele, de valószínűleg személyesen, ott azért nehezebb lepleznie ha próbálná az őszinte dolgokat. 😊


De egyébként abszolút igazad van, sok nő ilyen sajnos. Játszanak csak az emberrel.


Nyilván az már egy pozitív dolog volt hogy nem kerestem, és ő kezdett el keresni, és érdeklődni végig.


Szóval ez már valamennyire azt jelenti hogy hiányzott neki a törődés, az hogy beszéljek vele.

aug. 28. 03:34
 29/45 anonim válasza:

Szerintem ha érdeklődik irántad akkor biztos kedvel.

Remélem minden jól megy majd a 2. randin is.

aug. 28. 09:35
 30/45 anonim válasza:
#28: Kívánom, hogy sikerüljön. Mondjuk az is kérdés, hogy te hiányoztál-e neki, vagy csak a törődés (az, hogy valaki, BÁRKI törődjön vele).
aug. 28. 10:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!