Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő, akinek...

Van itt olyan nő, akinek lenne kedve ismerkedni velem? 30/F Budapest.

Figyelt kérdés

Egyedül élek, komoly kapcsolatot keresek. Nem vagyok egy nagy bulizós, de kirándulásban, állatkerti, mozis programokban benne lennék. Szabadidőmben sorizni, olvasni, filmeket nézni szoktam.


175 cm vagyok, kb 70 kg. Fekete haj(most elég rövid, de általában normális vagy hosszabb kicsit), barna szem.


Gyereket nem igazán szeretnék, de ha neked már van egy, az még oké. :)



aug. 15. 07:36
 1/6 anonim válasza:
Szerintem keress valami hobbit. Nem kötekedésből, sorozatozni, filmezni, olvasni kb mindenki szeret (jó talán olvasni sajnos nem). De kb ennyit írtál le magadról, és ezek még úgy pár milliárd emberről elmondhatóak.
aug. 15. 13:01
 2/6 anonim válasza:

🫣😂 már megint?

Mikor adod fel? Miért nem jársz el valahová és keresel ott? Ha ehez nincs merszed, akkor máshoz hogyan lesz? 🤔

aug. 15. 13:48
 3/6 anonim válasza:

Gyereket nem igazán szeretnék, de ha neked már van egy, az még oké. :)


Amúgy most ennél nem értem a logikád...Nem akarsz gyereket, de ha mégis van gyerek az oké?😂

aug. 15. 13:54
 4/6 anonim válasza:

2-es, tehát ha valaki egy ismerkedési szekcióban szeretne ismerkedni az már bátorság kérdése?! Ide csak a gyávák jönnek akik nem mennek az utcára?

Meséld el nekem hogy munkán kívül hol szólítasz le lányokat? Mert ebben a korban már elég szánalmas ha bulikba jársz meg lerészegedsz minden héten. Na meg nem is azokat a típusú lányokat keresi mindenki. Leszólítasz valakit a metrón? Esetleg a Sparban? Margit-szigeten? Előbb visznek el zaklatásért, minthogy egy pozitív választ kapj.

Az 1-es hobbi javaslata is hülyeség, miért kéne externál hobbi, mindenképp csinálni valamit ami kiemelkedő a tömegből? Nem egy hobbi fog megtartani egy lányt. Lehet hogy ott könnyebb ismerkedni és alapnak jó, de hosszabb távon nem igazán számít mit csinálsz ha egyedül vagy.

aug. 15. 13:55
 5/6 anonim válasza:
Nem azért írtam a hobbit hogy azzal tartsa meg, hanem hogy olyan körökben könnyebb ismerkedni, mint itt a gyakorin
aug. 15. 14:59
 6/6 anonim válasza:

2#.

Én is 30 éves vagyok két gyermekem van, férjem van 10 éve vagyunk együtt. Azt gondolom ez egy nehéz kor, mert, ha idáig nem tudta magát el kötelezni valszeg nem is fogja. És igen gáz, szerintem, mert, azt tudom el képzelni, hogy egy fotel harcos,aki egy képzelt világban él, és most ide büfögött pár sort. Miért lenne gáz akár egy sparban le szólítani valakit? Normális keretek között is lehet ismerkedni. Nem kell egyből ajtóstól rontani a másikra. Sokkal eredetibb, mint itt.

aug. 16. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!