Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 27 éves átlagos kinézetű...

27 éves átlagos kinézetű aszex pasiként korombeli aszex hölgyet keresek. Hol érdemes keresgélni?

Figyelt kérdés
Légy értelmes, mindegy, hogy 8 osztállyal vagy PhD-val, illetve ne légy túl duci.
júl. 10. 04:14
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
Azért azt hozzá kell tenni, hogy ha valaki bármennyire is nem kívánja a szexet, egy romantikus vacsora után, ahol finom sültes husi, kis vörösborral, meg desszertnek konyakmeggyet tálalnak, utána azért be indulnak szerintem az ösztönös fantáziák. Ha ráadásul a másik fel még valami rendes göncbe is belebújt és nem ilyen tramplisan viselkedik, nem értem az hogy nem lehet csábító.
júl. 11. 10:09
 12/28 A kérdező kommentje:
Jól van okoska. Szerinted a melegek is divatból azok, Ukrajna támadta meg Oroszországot, a gyíkemberek irányítják az időjárást, (vagy bilgéc, ezt nem tudom) közbe akkora keresztény vagy, hogy tapsolsz a pedofil papoknak a misén. Gratulálok.
júl. 11. 10:14
 13/28 A kérdező kommentje:
#11. Pedig van ilyen. 😀 Csók sem jön be egyáltalán. A testiség nem vonz. Ez van. Tetszik egy szép nő, de nem tudom elképzelni, hogy na én most megdöngetem. Próbáltam, csináltam, de nem élvezetből, inkább elvárások miatt. Nem jött be.
júl. 11. 10:17
 14/28 anonim válasza:
Hol érdemes keresgélni? Neked így sehol. Nem az aszexualitás miatt nem találsz társat,hanem mert egy tuskó vagy:D Csak a személyeskedés megy, semmi más. Gratulálok.
júl. 11. 19:18
 15/28 anonim válasza:
miért baj, ha duci, ha ígyse, úgyse fogod kívánni vele a szexet?
júl. 11. 20:38
 16/28 A kérdező kommentje:

14! Köszönöm, ilyen gyöksziktől mindenféle kritika jól esik. 😁


15! Te sem veszel fel olyan ruhát, ami nem tetszik, nem veszel olyan kocsit ami nem tetszik, stb stb...

júl. 12. 18:03
 17/28 anonim válasza:

#16 fhu, ez azért elég komoly hasonlat volt... és elég sokat elmondott a személyiségedről.

Aszexként nem pont az érzelmeknek kellene fontosnak lennie?:D Hogy szeresd, mint embert a másikat, de nem érdekel a vele való szex? Akkor meg nem mindegy, hogy van a lányon némi plusz kiló?:D Vagy te csak így random rendelnél valamit a netről, mint egy kocsit, ami csak 'jól néz ki'?:D Fhuuuuuu te......

júl. 12. 20:21
 18/28 anonim válasza:

Remélem is hogy jól esik a kritika,mert ha nem változtatsz magadon soha semmi mást nem fogsz kapni. Megértem hogy szép csajszit szeretnél,nem is ezzel van a bajom,hanem azzal hogy elképesztően tapló a stílusod és a gondolkodásod.

De szerencsére ezen lehet változtatni,ha nem akarsz akkor meg sok sikert egyedül

júl. 12. 20:45
 19/28 A kérdező kommentje:
Nem bombanő kell. És nem is olyan, aki itthon nem lakik jól, ezért eljár. Olyan, aki olyan mint én, és nem kell erősített ágyrács neki. 😀 Képzeld, van egy ilyen csaj, de ő már a duci kategórián erősen túlmegy. Amúgy nem akartam ezt felhozni, de anyagi biztonságot tudok nyújtani. Magyarán, mindenem megvan, egy pár és a gyerek hiányzik. Igen, szeretnék saját gyereket, simán ok a lombik is. És nem, kvára nem mindegy, hogy egy normális genetikájú csajtól születik gyerekem, vagy egy olyantól, akitől bizonyára rossz géneket hoz. (Ugye általában a kövérek cukrosak, inzulinrezisztensek, többször van a méhükkel is probléma, arról nem beszélve, hogy a szívük sem igazi. Így azért érthető, hogy miért akarok "egészséges" párt? Az örökbefogadás nem opció. Nem tudnám úgy szeretni más gyerekét. Ha saját nem lesz, akkor nem lesz. Akkor ha már majd öreg leszek, eladom mindenem, és felélem. 😀
júl. 12. 21:39
 20/28 anonim válasza:
#19 úristen, kicsit pszichopata vibe-jaid vannak
júl. 13. 00:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!