Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 27 éves átlagos kinézetű...

27 éves átlagos kinézetű aszex pasiként korombeli aszex hölgyet keresek. Hol érdemes keresgélni?

Figyelt kérdés
Légy értelmes, mindegy, hogy 8 osztállyal vagy PhD-val, illetve ne légy túl duci.
júl. 10. 04:14
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Könyvtárba.
júl. 10. 07:43
 2/28 anonim válasza:
aszex társkereső van facebookon
júl. 10. 08:56
 3/28 anonim válasza:
Aszex jó a mesékben sincs
júl. 10. 14:46
 4/28 anonim válasza:
Az aszex pride-on
júl. 10. 17:23
 5/28 anonim válasza:
Gondolom a cukormentes üdítőket is preferálod.
júl. 11. 06:05
 6/28 A kérdező kommentje:
Cukormentest? Persze. Az alkoholmentest is... Családi hagyomány, nagyszülők testvérei között többen voltak, akiknek egy életen át nem volt senkijük. Akkor még nem értettem miért. Viszont én szeretnék egy hasonló társat, és gyereket is. Ez van. 🙃
júl. 11. 09:33
 7/28 anonim válasza:

De bírom az ilyet. Rohadt nagy aszex vagy, ha gyereket is akarsz.

A gyereket nem a gólya hozza, szexelni kell hozzá hogy összejöjjön.

Nah ennyit az aszexualitásodról.

júl. 11. 09:47
 8/28 anonim válasza:
Amúgy simán lehet az aszexeknek gyerekük még az örökbefogadáson kívül is. Már elég fejlett a lombik program is az orvostudományban. Én nem csodálkoznék azon sem, ha a megtermékenyítés után egyszer csak kitörne a testből egy új élet.
júl. 11. 09:51
 9/28 A kérdező kommentje:
Te ész, az asszex nem azt jelenti, hogy nem tud szexelni, csupán nem kívánja. Érted, mint a spenót. Nem szereted, de 3 nap után megeszed. A közt, hogy reggel délben este szexelsz, meg életedbe párszor, hogy legyen gyerek, óriási a különbség... Kényszer. De am van beültetés is. 😀
júl. 11. 09:51
 10/28 anonim válasza:

Te ész,ha valaki nem kívánja a szexet akkor hogy lesz gyereke?

Nyomorék agyhalott...ezért nem a kutyábak se 30 évesen, mert ilyen hülye vagy.

júl. 11. 09:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!