Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol ismerkedhet egy olyan...

Hol ismerkedhet egy olyan férfi, aki nem kíván beállni az önámító, mások előtt megjátszók körébe, aki elismeri, hogy egy senki, egy egyszerű csóró, aki nem sportos, nem menő, csak egyszerű becsületes ember?

Figyelt kérdés

Nem járok külföldre, nem posztolok tengerparti fotókat, nem hülyítek senkit a neten álszent dizájnmenőséggel. Sőt, konditeremből sem teszek ki képeket, videókat magamról, de farokfotót sem küldök senkinek.

Molett vagyok, még akkor is, ha egész életemben próbálok lefogyni, kisebb, nagyobb sikerekkel. Sőt, kopaszodom is pár éve, viszont eléggé szőrös vagyok, amit nem gyantáztatok. Mindez mellett már 51 éves vagyok...



2023. aug. 16. 14:21
1 2
 1/19 anonim válasza:
Próbáld az inkább sokatlátottak által kedvelt online társkeresőket, randivonal, paromponthu, stb. Esetleg fb. csoportokban, túratárs, stb.
2023. aug. 16. 14:29
 2/19 anonim válasza:
facebooknak most van egy új társkereső funkciója/appja, telefonra elérhető, esetelg próbáld meg azt.
2023. aug. 16. 14:34
 3/19 anonim válasza:
Te most pasi vagy no vagy ?
2023. aug. 16. 14:45
 4/19 anonim válasza:

Badoo

Tele van ilyenekkel

2023. aug. 16. 14:53
 5/19 A kérdező kommentje:

A netes társkeresőkön szinte senki nem válaszol, bejelölést egyet sem kaptam még soha. Pedig nem vagyok rondaság, csupán átlagos és apatestű, ahogy manapság mondják.


3-as! Miért lennék nő? Szörnyű lenne egy kopaszodó, szőrős testű nő, sajnálnám szegényt. 🤔😆

2023. aug. 16. 14:53
 6/19 anonim válasza:
Szerintem nem a külsőd a lényeg,ahogy feltetted a kérdést nekem az jön le hogy egy megkeseredett ember vagy.Először ezen próbálj változtatni.Az jó hogy nem állsz be a birkák sorába....
2023. aug. 16. 14:55
 7/19 A kérdező kommentje:
6-os Igazad lehet. Belefáradtam ebbe az egész ismerkedős játékba. 😞 Újra és újra csak negatív élményt ad, semmi pozitív. Csoda, hogy megkeseredettnek érződők?
2023. aug. 16. 15:06
 8/19 anonim válasza:

Térj vissza a régi módszerhez, ismerkedj személyesen! Felejtsd el a netes pénzéhez tárkereső oldalakat, appokat!

A személyes párkeresés bevált 315 ezer év alatt, kit érdekel a pár éve létező internet!?

2023. aug. 16. 15:10
 9/19 anonim válasza:
Elittárst ajánlanám. Több ismerősömnek bevált.q
2023. aug. 16. 15:12
 10/19 anonim válasza:

Hasonló vagyok, talán valamivel derűsebben látom a világot, legalábbis próbálom észrevenni, ha a nagy trágyadombon csillog valami 😂.

Van azért esély, csak jó kommunikáció kell, mivel nem az a fajta vagyok én sem, akitől egyből lecsúszik a csajok bugyija.

Lehet itt is ismerkedni, volt már kapcsolatom innen.

2023. aug. 16. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!