Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol ismerkedhet egy olyan...

Hol ismerkedhet egy olyan férfi, aki nem kíván beállni az önámító, mások előtt megjátszók körébe, aki elismeri, hogy egy senki, egy egyszerű csóró, aki nem sportos, nem menő, csak egyszerű becsületes ember?

Figyelt kérdés

Nem járok külföldre, nem posztolok tengerparti fotókat, nem hülyítek senkit a neten álszent dizájnmenőséggel. Sőt, konditeremből sem teszek ki képeket, videókat magamról, de farokfotót sem küldök senkinek.

Molett vagyok, még akkor is, ha egész életemben próbálok lefogyni, kisebb, nagyobb sikerekkel. Sőt, kopaszodom is pár éve, viszont eléggé szőrös vagyok, amit nem gyantáztatok. Mindez mellett már 51 éves vagyok...



2023. aug. 16. 14:21
1 2
 11/19 anonim válasza:

Ránézésre szar fotó szindróma. Olvass fényelésről, invesztálj max 30-40.000 háborús inflációt a bevilágítás projektbe (egyik szórt legyen, vagy legalább legyen egy fal a közelben a jó háttér előtt, és lehessen rálőni értelmes fényerőt), illetve kísérletezhetsz természetes fénnyel fehér házfal mellett nullából, csak a hátteret rakd úgy, hogy ne látsszon a ház mellettiség... :) Jó lehet nagyokat videózni (mármint nézni) intuitív keresésekkel a témakörben, irgalmatlan tudásanyag fellelhető, főleg ha angolul szereted fogalmazni a keresőkifejezéseidet például a legfelkapottabb videómegosztókon. A bio stb is valószínűleg abban a tünetegyüttesben szenved, amiben az enyémek szoktak: hosszú, nehezen felfogható rohanó emberek számára, kevés az érzelem, kevés a kép, tényleges, apró eredetiségek helyett túltolt eredetieskedés jellemzi. Nyilván a recept magától értetődő: fogalmazz trumpi szóhármasokban, hatásvadászatod lólábak nélküli legyen, terjedelem pont mint egy jó rigmus, felépítés fokozódó, irány lehetőleg egy korrekt, közérthető, inkább nem snassz poén.

Nem fogalmaznék ekkorát, ha nem látnám, hogy neked ez megy.

2023. aug. 16. 18:38
 12/19 anonim válasza:
Szerintem először szexuál pszichológus és önismeret. Aztán ismerkedni! :)
2023. aug. 16. 18:42
 13/19 anonim válasza:
Óbakker, érzelmi oldalát meg kihagytam, jellemző... Szóval itt se a hülye hatásvadászat lesz kompatibilis, természetesen... Amikor tudatos vagy a saját érzéseidre, akkor van alkalmad összerakni egy-egy kis megfogalmazás-csomagot abból, amit ténylegesen adsz, amire ténylegesen vágysz, ami tényleg te vagy, ami szép, ami kellemes, ami vonzó lehet, ami megmozdít valamit az emberben. Semmiképpen se több, inkább kevesebb, mivel néha az több. A tudatosság a kulcsomomentum, az érzelmekre is tudatosság az elkalandozottak kedvéért.
2023. aug. 16. 18:43
 14/19 anonim válasza:
Menjél sportolgatni olyan helyre ahol sokan vannak, és rögtön a nem sportosat ki is húzhatod a listáról.
2023. aug. 16. 20:11
 15/19 anonim válasza:
,,Egyszerű becsületes ember" ??? Ajjaj, akkor sehol. Arra momentán nincs kereslet. Amiket felsoroltál magadról, azok még egyszerűség és becsületesség nélkül is nagyom rossz lapok.
2023. aug. 17. 22:07
 16/19 anonim válasza:

Az internet (főként) a fiatalok játszótere! Ott pedig a külsőség számít. Szerinted, hányan olvasnak párkeresőn adatlapokat, leírásokat? Ott vannak a fotók és jobbra, balra húzzák, amikor van öt perc szabadidejük. (pl. a klotyón ülve) Az, hogy ki jó ember, nem jön át a netes oldalakon. Írhatsz te magadról bármit, oda sem bagóznak rá.

Próbáld ki, én megtettem. Hirdess párkeresőn kamu profillal, neről leszedett sportos pasi fotóval. Ha félmeztelen edzőtermi, tengerparti kép is van, néhány külföldi egzotikus fotóval, vagy drága autóval, lakással... Tucatszámra kapsz lájkokat, sőt, leveleket nőktől! (ha szexpartnerkeresőn kiírod, nagy a szerszámod, sportos vagy, szeretsz utazni, akkor győzni sem fogod a elolvasni a leveleket)

2023. aug. 19. 16:38
 17/19 anonim válasza:
16: Az lehet, de a személyes találkozásnál kibukik a valóság. Legalábbis ami a külsőt illeti. Az anyagi helyzet tisztázását talán el lehet húzni néhány dugás erejéig, ha valódi képet tesz ki, nem ultragáz a külseje.
2023. aug. 20. 22:25
 18/19 anonim válasza:

Kérdésedre a válasz: nem az online társkeresőkön. Egyrészt arról szólnak, hogy megmutasd van életed. Képzelj el egy 'belevaló' férfit. Lesz róla egy portré kép, egy a haverokkal, egy kimozdulós/utazós, egy valami hobbiról...


Na most, ha csak az elsőt tudod nyújtani a felsoroltak közül, akkor már kibuktál. Nem azért, mert csúnya lennél, vagy egy rossz ember, hanem mert a nőnek az olyan férfi kelti fel az érdeklődését, akinek 'van élete'.


Ha nagyon akarnád, akkor elhitethetnéd másokkal, hogy az életed izgalmas és tartalmas, de akkor meg a találkozásnál jönne a koppanás. A legjobb tanács amit adhatok: próbálj meg a való életben ismerkedni és felejtsd el az online társkeresőket.

2023. szept. 16. 23:19
 19/19 anonim válasza:

Netes társkereso. Inkább az a kérdés, kivel szeretnél ismerkedni? Másik kérdés: biztosan a legelőnyösebb képet tetted ki magadrol? Biztos hogy a leginkább érdeklődést kiváltó szöveget írtad ki? Pl ha azt írtad : "Becsületes őszinte férfi, aki nem játssza meg önmagát, keresi hű társát." akkor nagyon szépet és jót írtál de egyben unalmasat is. A nő a bemutatkozásnál már szereti,ha felkeltik az érdeklődését. Írd pl ezt:

"A játszotársam mondd, akarsz e lenni?"

Ebből láthatják hogy művelt is vagy, akit érdekel a költészet, másrészt belengeted, hogy veled garantáltan nem fognak unatkozni.

A visszajelolésekkel meg ne törődj, anno engem se jelöltek vissza túlságosan sokan.

2023. szept. 21. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!