Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az mekkora redflag, ha egy...

Az mekkora redflag, ha egy lány/fiatal nő ezt írja egy szimpla megjegyzésre?

Figyelt kérdés

Írtam, hogy így kép alapján olyan kis rafináltnak tűnik, és ez volt a válasza:


Szia. El kell keserítselek, semennyire sem vagyok rafinált. Sőt, inkább tipikusan az a típus vagyok, akit pátyolgatni kell, mert egy ötéves is átejti. Elég fura vagyok, mert egy két lábon járó lexikon vagyok, de a való életben meg nagyon rövidzárlatos az agyam, hülyeségeket beszélek, bátortalan vagyok. Vagy szocfób vagyok, vagy aspergeres, vagy masszívan depressziós. A szüleim egyszerű emberek, anyám kicsit nárcisztikus, és még velük élek sajnos, mert a gimit sem fejeztem még be, csak folyamatban van. Hiába van mellette munkám, és hiába próbálok beszélgetni élőben, általában beégek, mert azt sem tudom, hogyan álljak másokhoz. Szokásom leszólni magamat, mindenen stresszelek és mindig bal lábbal kelek fel, nemcsak az alapvető negatív hangulatom miatt, hanem mert amúgy sántítok. Ha ez nem riasztott még el, akkor semmi.


Ez elég fura volt így hirtelen, mennyire red flag gyanús?



2023. máj. 19. 19:16
1 2
 11/13 anonim válasza:
Abszolút nem hozzád való ez a csaj, engedd el!
2023. máj. 20. 22:15
 12/13 anonim válasza:
Szerintem, jó arc lehet a csaj.
2023. máj. 23. 01:40
 13/13 anonim válasza:
Keress olyat aki egyensulyban van önmagával.
2023. máj. 23. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!