Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az mekkora redflag, ha egy...

Az mekkora redflag, ha egy lány/fiatal nő ezt írja egy szimpla megjegyzésre?

Figyelt kérdés

Írtam, hogy így kép alapján olyan kis rafináltnak tűnik, és ez volt a válasza:


Szia. El kell keserítselek, semennyire sem vagyok rafinált. Sőt, inkább tipikusan az a típus vagyok, akit pátyolgatni kell, mert egy ötéves is átejti. Elég fura vagyok, mert egy két lábon járó lexikon vagyok, de a való életben meg nagyon rövidzárlatos az agyam, hülyeségeket beszélek, bátortalan vagyok. Vagy szocfób vagyok, vagy aspergeres, vagy masszívan depressziós. A szüleim egyszerű emberek, anyám kicsit nárcisztikus, és még velük élek sajnos, mert a gimit sem fejeztem még be, csak folyamatban van. Hiába van mellette munkám, és hiába próbálok beszélgetni élőben, általában beégek, mert azt sem tudom, hogyan álljak másokhoz. Szokásom leszólni magamat, mindenen stresszelek és mindig bal lábbal kelek fel, nemcsak az alapvető negatív hangulatom miatt, hanem mert amúgy sántítok. Ha ez nem riasztott még el, akkor semmi.


Ez elég fura volt így hirtelen, mennyire red flag gyanús?



2023. máj. 19. 19:16
1 2
 1/13 DanielC válasza:

Manapsag nagyon hamar megsertödik mindenki. Ö persze, hogy nem rafinalt. De mivel nem stimmel a felteves, rosszul erzi magat es megprobalja elmagyarazni, hogy mennyire mas. Batortalan es szociofob szegeny. Persze jobb lenne ha nem huzna le ennyire magat mert akkor meg a ferfiak is elvesztik az erdeklödest.

Ö nö, de mondjunk meg megjegyeznem, hogy a nök kimondottan ultaljak ha peldaul egy ferfi depresszios, sose aruljatok el, külömben 0 baratnötök lesz.

2023. máj. 19. 19:26
 2/13 anonim válasza:
Épp most épített le. Ha máshol nem, a sántánál már gyanút foghattál volna :)
2023. máj. 19. 19:39
 3/13 anonim válasza:
Vagy őszinte, vagy le akart rázni. Ha előbbi, akkor rajtad múlik hogy ezek közül mi a redflag. Ha meg utóbbi akkor teljesen mindegy.
2023. máj. 19. 19:55
 4/13 anonim válasza:

Szerintem TE vagy REDFLAG-es, nem csak gyanús. Más privát válaszát kiteregetni elég bunkóság.


Mit fogsz csinálni akkor, ha valaki sikerül majd végre megrántanod?! Egyből rohansz a 4K-s felvételekkel a közeli mozi kielemezni az egybegyűltekkel, hogy jól tágítottad-e ki a csajt és hogy szerintük megjátszotta-e az orgazmust?


Undorító!

2023. máj. 19. 20:11
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, teljesen névtelen az egész, nem bántani akarok ezzel senkit, csak tényleg nem értem, ki kezd így egy beszélgetést egyből. A lerázós opción kívül. Más magyarázat talán az, hogy valóban szocfóbiás, önbizalomhiányos, de gondolom ebben az esetben ezen egy kapcsolat sem változtatna.
2023. máj. 19. 20:18
 6/13 anonim válasza:
Azt látom, hogy a csaj jóval kreatívabb és szórakoztatóbb mint Te, kedves kérdező. :D A hülye is képes ezeket a feldobott labdákat poénokba bugyolálva visszadobni. Ez egy teszt, hogy vajon mennyire vagy értelmes. S Te egyenesen a falnak rohantál és kiestél. Szóval, hagyd a csajt a francba. Neki is szívességet teszel majd ezzel, mert talál olyat aki képes ilyesmire úgy reagálni ahogyan azt kell! :D
2023. máj. 19. 20:32
 7/13 anonim válasza:
Szerintem, van humorèrzèke. Szimpatikusnak tűnik.
2023. máj. 19. 20:41
 8/13 anonim válasza:

Volt egy furcsa megjegyzésed.


A csaj meg elég furcsát írt, még ha valószínűleg poénosnak is szánta.


Akárhogy is, nem vagytok egymásnak valók.

2023. máj. 19. 21:28
 9/13 anonim válasza:
Itt mind a ketten kattanósak vagytok.
2023. máj. 20. 07:52
 10/13 anonim válasza:
Mivel nem volt tele cinikus túlzásokkal és elég eredeti, valószínűleg simán leírta az igazat. De, ha ennyire nem tudsz elmenni rajta, hogy mjt jelent, smit ír, dztem hagyjad. Neked valami nagyon egyszerű nő való. Vagy inkább semmilyen.
2023. máj. 20. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!